LVB S.S.- "de Stek" 10 Kerstmarkt Dusseldorf 10 december Je kunt je opgeven tot 1 december. Onkosten f. 20,00 p.p. Vertrek 's morgens 9.00 uur naar Dusseldorf. 's Middags gaan we om 17.00 uur weer huiswaarts. Denk aan een geldig paspoort en eventueel duits geld. Sinterklaas in "de Wis"; A.s. zondag brengt Sint Nicolaas een bezoek aan Castenray. Om half drie zal hij arriveren. De kinderen worden om kwart over twee bij "de Wis" verwacht. Daar begint dan om half drie t traditionele programma van de kinderen voor Sinterklaas. Ouderavond Voortgezet Onderwijs Dinsdag 29 november a.s. wordt op school een ouderavond gehouden over het Voortgezet Onderwijs. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en is bedoeld voor alle ouders van kinderen in basisgroep 4. Er zal uitgebreid informatie gegeven worden over de schoolkeuze -mogelijkheden na de basisschool. Daarvoor zijn twee gastsprekers aanwezig. De heer Theulen, directeur van de Mavo te Meerlo, zal informeren over Mavo en Havo/VWO. De heer Janssen, directeur LHN0 te Horst geeft informatie over alle vormen van Lager Beroeps Onderwijs. We willen deze ouderavond van harte bij u aanbevelen en hopen de betrokken ouders en eventueel andere belangstellenden te mogen begroeten. I.V.M.-opleiding muziekschool Kinderen die zich hiervoor willen opgeven, dienen dat vóór 6 december a.s. te doen (zie brochure). Opgave kan rechtstreeks naar de muziekschool of via de basisschool. Ook diegene die voor het 2e jaar I.V.M. doen, dienen opnieuw het opgaveformulier in te vullen. Knuppels en Knuppelinnekus 19-11-88 blieft vur os énne datum urn hie mer te vergete. Dat kan ok nie as ge 4 uur lang felicitaties ien ontvangst het raeuge neme van hiël veul Caselse en nie Caselse die t same ens ware dat Vastenovend viere en moje bezigheid is. Ik besef 't goed dat dur genoeg minse zien die langer as 11 joar altied vur en vereniging of 't durp kloar hebbe gestoan en duk onder minder plezierigge umstandigheden as ik en gen receptie hebbe gehad. Mar 11 joar is een jubi leum wat op carnavalsgebied gevierd werd en dat is afgelope zoaterdag gedoan. Hiel ger wille Annie en ik iederiën bedanke vur alles wat we zoaterdag hebbe meuge beleve, de leuke attenties, de kado's, maar vural de hartelijke woorden, dor uitgesproke en die we per brief of kaart hebbe ontvange. We hope nog veul joare plezier mit iederiën te hebbe. Lang leve Casele ALAAF Flipsen Hay - Anny

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 10