H.B.S. "Batavieren" JEUGDWERK CLUBKAMPIOENSCHAPPEN lien de schutters 15 minuten .Aanvang wedstrijd 15;00 uur enst u alle veel succes toe. Kindermarkt Zondag 6 november is he.t dan zover. Vanaf 13.15 kunnen de kinderen in "de Wis" terecht om hun spullen uit te stallen. Zorg dat je de spullen die je wilt verkopen geprijsd hebt. Om 14.00 kunnen jullie dan beginnen met de verkoop, want dan gaan de deuren open voor. iedereen die wil komen kijken en kopen. Verder zijn er op deze kindermarkt ook enkele bezigheden voor jong en oud. Voor de jongste hebben we een grabbelton en voor de oudere jeugd blikgooien, wasknijper knijpen en een bekend spel van de televisie. Dit alles tegen een geringe vergoeding. De verkoop begint om 14.00 uur en duurt tot 16.30 uur. Zaterdag 5 nov wordt de le wedstrijd van de clubkampioenschappen verschoten.Willen de schutters 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig -zijn Het bestuur 6 November urn 20.00 uur ien de Wis zulle, ien beslote verga dering o.l.v. de bOntezittingsoavendstudieclub, de zich angemelde zwetsologen, onzinverkoëperskwatskundologen en semiproffesionelogische zangers/zangeressen zich buege over ut vroagstuk: "Wat kan en wat..nie" AnslÜtend hiéran wurd dé verzamelde kwats op en reejke gezet. De uutkomst,van dees ienspanning wurd d.m.v. twiée openbare èittingen, te wiëte 20 en 21 januari officieel bekendgemakt Donderdag 10 nov Vrijdag 11 nov Zaterdag 12 nov Zaterdag 12 nov vertrek 18.45 uur vertrek 18.45 uur vertrek 13.45 uur vertrek 17.45 uur Schutters denk aan het invullen van de schietliist voor zondag 6.-nov Attentie Attentie Attentie Attentie Attentie Poppenaktie De voorafgaande jaren werd er door de leden van de K.J.B. met loten voor de poppen aktie rond gegaan. Om dit ook dit jaar weer te laten gebeuren vragen wij vrijwilligers (sters) die het dit jaar op een vrij uurtje zouden willen doen. De aktie. wordt dan gehouden in de week van 6 t/m 12 november. Je kunt je opgeven bij Ine Theeuwen, tel: 1.812. .zondag 6 november in "de Wis" KINDERMARKT van 14.00 - 16.30 V a V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 7