S.V.C.-senioren Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 Dis 1 Dis 3 Melderslo 7 Dis 5 Dis 4 1 - 3 1 - 1 2-2 1 - 0 3-2 Programma bondag 23 oktober 2072 Quick Boys 1 - Castenray 1 (Sportpark Hagerhof) 2376 Excelsior '18 3 - Castenray 2 2581 Hegelsom 5 - Castertray 3 2587 Geijsteren 3 - Castenray 4 2597 Wittenhorst 11 - Castenray 5 Programma zondag 30 oktober Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 Baarlo 2 Stormvogels 5 Sparta '18 7 Wittenhorst 9 Volharding 8 scheidsrechter H. Smeets 2088 Castenray 2 - Dis.3 1-1 Met een team op volle sterkte begonnen we. Jac Seijkens was z'n bandage kwijt, Math Volleberg was terug, zij het met ingepakte knie, en ook Huub van Rhee, met ingepakte .enkel, was terug. De eerste klap is een daalder waard. Dat gold ook voor ons. Binnen 10 minuten stonden we met 1-0 voor. Een mooie kombinatie tussen Rob Weijs en Jqs Heidens werd door Rene (Dükie) via de binnenkant van de paal af gerond. (Ziede Doef, attent blieve). Toen sloeg het noodlot toe. Math Vollenberg raakte weer geblesseerd aan zijn knie, maar kon toch nog even doorspelen. Na een half uur viel Huub van Rhee uit en Jos Derks nam zijn plaats over. Nog voor rust probeerde een van de broeders Jacobs doelman Roger Weijs te verschalken. Dat mis lukte gelukkig, maar Jos D. was ter plekke om deze zaak af te ronden 1-1. De 5 minuten van Roger, of niet Alois Dit is als grapje bedoeld Roger. Na rust kwam Ruud Kunen voor Math Vollenberg. Ruud, bedankt. Na een hele wedstrijd toch klaar staan voor een ander team, klasse. Na rust ging de strijd gelijk op. Er vielen geen doelpunten meer, omdat Jac Seijkens, als laatste man, een prima 2e helft speelde. Al met al, 1 punt en dat was een goede uitslag. Beide ploegen hadden ook niet meer verdiend. Volgende week gaan we naar Excelsior 3. Jos Heidens mag zelf rijden, dus.... "De leste man". Castenray 3 - Melderslo 7 Zoals verwacht werd de wedstrijd tegen het op de derde plaats staande Melderslo. geen makkie. De fel spelende tegenstander liet ons niet echt in het spel komen. Sommige van ons hadd.èn nogal wat moeite met die felheid en meende dan ook op wat extra hulp van de beslist eerlijk fluitende scheidsrechter te mogen rekenen. Dat alles kwam ons spel niet ten goede. De sfeer werd een beetje gespannen. Er ont stonden over en weer wat kansjes. Een van die mogelijkheden werd door Melderslo benut om tot 0-1 voorsprong te komen, toen wij daarna een strafschop toegekend kregen, meende de tegenstander zich op wel zeer grove wijze te moeten laten horen. Onze scheidsrechter liet zich gelukkig.niet van de wijs brengen al liet hij wel merken dat het voor hem op deze manier ook niet meer hoefde. De strafschop werd door de Melderslo-doelman op uitstekende wijze uit het doel gehouden. Met deze 0-1 stand brak de rust aan. In de rust had iedereen zich blijkbaar bezonnen op de gebeurtenissen van de eerste helft. Na deze rust ontstond er in ieder geval een geheel andere wedstrijd. De sfeer was prima, geen gekanker meer op de scheids rechter en veel beter voetbal. Via een feilloos genomen strafschop van Jan Arts en een prima kopbal van Paul Kuijpers kwamen we. op een 2-1 voorsprong. Ook daarna ontstonden er nog diverse schitterende mogelijkheden om de voorsprong ruimer te maken, maar ook in deze wedstrijd wilde het scoren niet lukken. Het was uiteindelijk Melderslo die via een lucky goal zelfs nog op 2-2 kwam. n wedstrijdleider idem idem idem Uitslagen aanvang 14.30 10..30 10.00 10.00 9.30 14.30 12.45 12.00 10.00 10.00 'UW,li

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 11