JEUGDWERK 8.S.- "de Stek" RUITERCLUB Werken met video Op zaterdag 15 oktober wordt in samenwerking met het RISC een video-avond gehouden Je leert hier dan omgaan met een videocamera en je mag er dan zelf ook mee op nemen. Verdere gegevens volgen nog. Danscursus Voor de danscursus die begint op 21 oktober (en niet zoals eerder vermeld op 14 oktober) kun je je nog opgeven t/m zondag 9 oktober bij Miep Collin. De onkosten zijn f.20,00 p.p. te betalen bij' opgave Foto's Foto's van de Doe-week die bij cafetaria Zegers hangen kun je nog bestellen t/m 9 oktober. Bestuursvergadering De bestuursvergadering die gepland was op woensdag 26 oktober wordt verzet naar maandag 17 oktober. School T.V. basisgroep 2 (MlIfljIjiBS Serie: huisje, boompje beestje. Een serie van 24 uitzendingen, waarin ook de seizoensveranderingen op een speelse manier worden belicht. 2 Uitzendingen hebben we reeds bekeken: "de spin" en "brood". De uitzending is op maandag 10.00 uur op Ned. 3 en duurt ongeveer 20 minuten. Wereldmissiedag Op vrijdag 14 oktober a.s. is en een H. Mis voor de schoolkinderen in het kader van Wereldmissiedag. De mis begint om 11.15 uur en is bestemd voor basisgroep 2-3-4. (attentie: kinderen van groep 3 zijn dan niet om half twaalf, maar om twaaf uur thuis De kindern krijgen een offerzakje mee naar huis, dat op 14 oktober weer mee naar de kerk genomen moet worden. Receptie Meerlo. Vanavond is er een receptie te Meerlo t.g.v. Limburgs kampioenschap klasse zwaar Achttallen en tevens voor N.K.B. kampioenschap klasse M springen van Ger Poels. Voor diegene die meewillen; bijeenkomst om 20.30 uur in cafe Hesen-Kuijpers. condehsVonr.ing Geïsoleerde aluminium of kunststof ramen, deuren, schuifdeuren en veranda' Tel. 01787-1481 Geopend: mn.-vr. 08.00 -17.00 uur Isoiatlewnarde Geeh Hoge kwaliteit tegen betaalbare prijzen! Alcastbv Horsterweg 31 5811 AA Castenray In diverse kleuren. Fabrikage en montage In één hand en volgens uw wensen! Ook de nazorg vergelen wij nlel. Vraag vrljbHJvend ollerte. %4 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 7