B.s.-*j" 9 openbare bibliotheek JEUGDW Ouderavond basisgroep A Op dinsdag 13 september a.s. wordt een algemene ouderavond gehouden voor basisgroep 4. De bijeenkomst begint om 20.00 uur in de basisschool. De betrokken ouders worden bij deze allen voor deze ouderavond uitgenodigd Hier een bericht van de jeugdbibliotheek. In oktober is het weer kinderboekenweek. Daar willen wij jullie alvast iets over vertellen. De kinderboekenweek gaat natuurlijk over kinderen en boeken, maar dit jaar ook over musea. Zoals jullie weten verzamelt een museum allerlei dingen. Nu willen we van de bibliotheek ook een museum maken. Wie wil ons daarmee helpen? Ieder kind verzamelt wel iets: puntenslijpers, poezenbeeldjes of stenen. Verzamel jij ook iets? Geef je dan vóór 24 september op bij de jeugdbibliotheek en jouw verzameling komt in de bibliotheek te staan Verder zijn er in de herfstvakantie verschillende aktiviteiten. Voor kinderen tot 9 jaar: op woensdag 19 okt. van half 11 tot 12 uur Verhaal met dia's: "Plumpie in het museum". Daarna krijgt ieder kind een kleurplaat en met wat knippen en plakken kunnen -iullie zelf een leuk museum maken. Tot ziens op 19 okt. om half 111! Voor kinderen vanaf 9 jaar: Jullie kunnen vanaf 3 oktober op de jeugdbibliotheek gratis een deelnemerspas afhalen. Hiermee kun je naar museum "t Freulekeshuus"Je kunt het museum bekijken en een opdracht maken. Heb je dit gedaan dan krijg je een stempel Je kunt ook een stempel op de jeugdbibliotheek krijgen als je mee doet aan "Het verhaal van Propp". Dit is een verhaalspel waarbij je samen een "museum van weggegooide dingen" maakt. Alle deelnemers krijgen een verhaalboekje met een oorkonde. Heb je op de deelnemerspas de 2 stempels dan wacht je nog een verrassing. Op de pas staan de tijden waarop je terecht kunt in het museum en in de jeugdbibliotheek. Doe mee en haal na 3 okt. een pas op de jeugdbibliotheek!! Meer informatie: Jeugdbibliotheek Venray, Merseloseweg 13, tel. 04780-81970. Grenshandelspel Zaterdag 10 september wordt voor iedereen die zich opgegeven heeft het gezellige grenshandelspëlgehouden We vertrekken met de fiets om 19-45 uur vanaf de kerk. Om 22.00 uur zijn we weer terug. II&llO allöïTia&l, - vsoir n

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 9