Jack Stiphout Vetri Kleuskens en geven elkaar het ja-woord op vrijdag IÓ september om 13-30 uur in het gemeentehuis te Horst. 0e kerkelijke inzegening vindt plaats om IU.OO uur in de Si. Cambertuskerk te Horst. gelegenheid tot feliciteren van IQ. 00 tot 20.OO uur in Zaal '0e "Ruifte Oirlo. Ons toekomstig adres: v. Qoqhstraat Q, 5QÓI JJV Horst. TOP 3 - Castenray 3 Het 3e elftal is er, evenals vorig jaar, in geslaagd de eerste competitiewed strijd winnend af te sluiten. De 4-1 uitslag doet vermoeden dat het een gemakkelijke overwinning is geworden. Toch is dat niet helemaal waar. Door het missen van diverse scoringsraogelijkheden zag het er in begin van de 2e helft eventjes somber uit. In die periode ging de 1-0 voorsprong, die verkregen was door een harde schuiver van Niek Buddiger na ongeveer 20 minuten spelen in de 1e helft, weer verloren door een prachtig schot in de bovenhoek dat zelfs voor een prima keeper Winnie Steeghs onhoudbaar was. Na die gelijkmaker ontstond er even een gelijk- opgaandewedstrijd, met de beste doelkansen voor ons 3de. Toen echter een schot van Jan Emonts door een verdediger in eigen doel werd geplaatst brak er iets bij de tegenstander. Het was toen alles Castenray wat de klok sloeg. Dat de eind stand slechts 4-1 werd, kwam omdat paal en lat diverse keren in de weg stonden, maar ook omdat de TOP-doelman enkele malen goed ingreep. Tweemaal moest hij het echter nog afleggen tegen schoten van Niek Buddiger, die deze competitie dus begon met 3 prachtige doelpunten. 14

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 14