13 CASTENRAY VERRASSEND VAN START Castenray heeft de talrijke supporters - in Kronenberg van de partij - een aangename middag bezorgd. De blauw-witten waren enigszins sceptisch naar Kronenberq afgereisd, aangezien men tot op heden, zelden of nooit tot een gunstig resultaat had kunnen komen tegen de oranle- mannen. 3 J S.V.C. ging redelijk van start maar moest het initiatief in de beginfase aan Kronenberg laten. Een ongelukkig moment leverde de gastheren een gelukkige openingstreffer op, maar vanaf dat ogenblik was Castenray de betere ploeg. Frank Weys hij schoot over het doel - en Twan Fleurkens - zijn kopbal werd door de Kronenberg-goalie uit het hoekje geplukt - waren dicht bij de gelijkmaker. Na de thee nam S.V.C. de touwtjes nog strakker in handen en drong Kronenberg terug op de eigen helft. Dac Wismans kon op een diepte-pass van Christjan Broere tussen twee tegenstanders op het doel af sprinten, maar werd binnen de beruchte lijnen van achteren aangetikt, zodat hij niet meer voor een schot kon uithalen. De terechte penalty bleef uit, maar Castenray bleef vechten voor de onderhand neer dan verdiende gelijkmaker. Die kwam er dan ook, toen Oohn Versteegen - vlak daarvoor al nadrukkelijk in beeld middels een leep steekballetIe op Twan Fleurkens, die strandde op de uitstekende Kronenberq- doelman - Oac V/i3mans uitstekend lanceerde. En ditmaal schoot Castenrays topscorer van het afgelopen seizoen niet in het zijnet* maar RAAK!!!! Die gezien het spelbeeld vanaf de 15i minuut meer dan verdience gelijkmaker werd uiteraard met indianen-geloel oejubeld, maar dat was wel begrijpelijk! Kronenberg - intussen met 10 man na een rode kaart een kwartier voor tijd - wankelde als een aangeslagen bokser en had eiqenlilk knockout moeten gaan, maar.vooraf hadden velen voor deze puntendeling getekend! Overigens werd in het Dagblad voor Noord-Limburg ten onrechte vermeld dat Dac Wismans tegen een waarschuwing was opgelopen. Van zijn vrouw dan misschien, maar niet van de scheidsrechter En dat de rode kaart aan Kronenberg-zijde de oorzaak zou ziln o8w £as^enrays gelijkmaker, berust evenmin op waarheid! S.V.C. dwong die gelijkmaker namelijk zelf af op het veld! ü9 ontvangt Castenray de andere promovendus en wel het Afferdense H.R.C. DatzeUe H.R.C. werd overigens door een aantal andere verenigingen in de Eerste Klasse getipt als kampioens-kandidaatS.V.C. is dus Gewaarschuwd!!!!!!!!!!!!! 0 S C A R Regiomiddag Op 27 september is er weer, in de schouwburg, de jaarlijkse culturele regiomiddag. Diegene die kaartjes willen hebben, willen wij dringend vragen om zich op te geven tot en met zondag 11 september. Opgeven bij het bestuur. 12 September worden de kaartjes gehaald. Het is zeer moeilijk om deze te be machtigen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 13