OUDERENBOND DAMESKOOR J"3/ 6 Ook dit jaar is er naar onze menig weer een mooie dagreis uitgestippeld. Hoogtepunt is Maastricht met een bezoek aan het Gouvernementsgebouw, dat zeer zeker de moeite waard is om te bezichtigen. Verdere gegevens zie folder. Opgave voor deelname bij G. Poels (tel.1209) t/m 8 juli a.s.. Onkosten zijn f. 50,00 p.p. te voldoen bij opgave. Een geheugensteuntje voor de volksdansgroep: dinsdag 27 september a.s. is de regiomiddag in de schouwburg. Uitstapje BejaardenverenigiRg uit Castenray naar Zuid-Limburg op 12 juli 1988 Vertrek uit Castenray 8.3o uur Allereerst gaat de reis naar Beek, waar in het restaurant van het vliegveld een koffieshop wordt gehouden Vertrek uit Beek Via een mooi gedeelte van de Mergel1 androute vervolgen wij de reis naar het hoogste punt van Nederland, het Drielandenpunt in Vaals. In restaurant de Wilhelniinatoren staat dan een koffietafel klaar. Deze kost 10,25 p.p. en bestaat uit: Salade, drie soorten vlees, kaas, broodjes, gesneden brood, jam, boter en onbeperkt koffie of thee. Nu gaan wij via het mooiste gedeelte van de Mergellandroute naar het hoofddoel van ons uitstapje: Het Provinciehuis in Maastricht. Hij krijgen hier een boeiende rondleiding. Met onderbreking van een koffiepauze in Wïttem (de liefhebbers kunnen een kórt bezoek san de bedevaartskerk brengen) gaan wij naar Heerlerheide, waar een bezoek gebracht wordt aan het Droomkasteel In en rond het kasteel kunnen duizenden beelden en beeldjes van mensen en dieren uit de Sprookjeswereld bezichtigd worden. Entrée 3,00 p.p. Ons laatste reisdoel is restaurant Hof van Herstal in Echt, waar een diner klaar staat Dit diner kost 17,50 p.p. en het bestaat uit: Groentesoep, rollade met champignonroomsaus, diverse soorten groenten, rauwkostsalade, pennies frites, aardappelkroketten en ijs met slagroom. Aankomst in Castenray Vrijdag 1 juli Jubileummis zingen voor het robijnen bruidspaar Cremers-Wismans om 13.30 uur. Donderdag 7 juli laatste repetitie voor de vakantie om 19.45 uur. Zaterdag 9 juli Jubileummis zingen voor het zilveren bruidspaar van Vegchel-Dins om 14.00 uur. Hierdoor vervalt het zingen van de avondmis. Dan begint de vakantie, er worden geen zaterdagavond-missen gezongen. De eerste repetitie is op donderdag 18 augustus. Iedereen een prettige vakantie. I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 6