JEUGDWERK f Hoveniersbedrijf Cees Bakker De 23e avond 4-daagse voor ons zit er op. Ook dit jaar hebben we het weer afgesloten met een le prijs, We bedanken mevrouw Cl assens-V .issers voor het maken van de corsages en voor al die jaren dat ze met bloemen voor ons klaar stond, tegen zéér geringe prijs. Dien bedankt. Gok Hay Wei js willen we bedanken dat hij ondanks de geringe vrije tijd een spandoek voor ons heeft weten te maken. Hay bedankt. En natuurlijk de fanfare, die ons een serenade aanbood voor net feit dat we de 23e keer mededen en natuurlijk ook omdat we een le prijs hadden behaald. Fanfare nogmaals bedankt Het bestuur van Stichting Jeugdwerk zai de 4-daagse voortzetten. We hopen dus dat Stichting Jeugdwerk met de zelfde resultaten zal komen dan de K.J.8. altijd heeft gedaan. We wensen het bestuur veel succes toe voor de toekomst. Meisjes willen jullie woensdag 29 juni om 18.50 uur de 4-daagse kleding inleveren Afscheid K3.B. Zaterdag 23 juni hebben we ons laatste aktiviteit, en wel het dagje Amsterdam, we vertrekken om 8,GO uur per fiets (met goed slot) naar het station in Oostrum, en zijn om 20.00 uur weer terug, maar...... dan gaan we nog eerst met z'rt allen bij N. Classens video kijken van de 4-daagse. Zorg voor een lunchpakket en een beetje zakgeld. En natuurlijk voor de laatste dag dat de K.J.B. nog bestaat zéér goede zin. Willen degene die nog niet betaald hebben dit 'dit weekend neg doen, anders kun je niet meer mee. Aan alle inwoners var» Castenray De. K.J.B. wil iedereen bedanken die in welke vorm dan ook een bijdrage in die 3G jaar aan ons heeft geleverd Iedereen harst ikke bedankt. Stichting Jeugdwerk zal enkele aktiviteiten voortzetten. S.J.W.C. 8E9ANKÏ Ook het bestuur oud bestuursleden, en oudleidsters willen we bedanken voor alle inzet die eenieder heeft geleverd. IEDEREEN BEDANKTEN TOT ZIENS De leidsters van de K.J.B. i Wij helpen graag met: - net aanleggen of veranderen van uw tuin. I - het maken van een ontwerp voor uw tuin naar uw of ons idee. - tuinideeen die u zelf gaat uitvoeren. Kom vrijblijvend eens kijken naar de honderden soorten bomen, heesters, vaste planten, coniferen, fruit etc. Graszoden f.3,50-m2 thuisgebracht. Slijpen en repareren van grasmachines. Verticuteren van üw gazon 2 S.J.W.C. afd. K.J.B. 4-daagse STRAKS GENISTEN, NU PLANTEN st. jansstraat SO, (weg van Horst naar Metartk) Horst-Metörtk. Te». 04709 - 3812 i I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 2