S.V.C.-senioren Uitslagen Montagnards 3 - Castenrav - 6 Meerlc 3 - Castenr-ay Besla 5 - Castenray 3 4 - 3 Griendtsveen 3 - Castenray 4 EEV 3 - Castenrav Kantinebeheerderster Tot op 'neder hebben we nog niemand gevonden die rri.i.v. het volgend seizoen de kantine op het sportpark wil beheren!!! Wie helpt SVC uit de problemen en is bereid tegen vergoeding deze taak op zich te nemen, eventueel met meerdere personen??? Leider ie elftal Tevens zijn we voor het nieuwe seizoen nog op zoek naar een leider voor het Ie elftal. Dit team, dat volgend jaar promoveert naar de le klasse afdeling Limburg, heeft dringend behoefte aan iemand die het team wil begeleiden tijdens- de kompetitie. Indien iemand geïnteresseerd is in een van de vermelde functies, neem dan spoedig kcnt&kt op met Theo Houwen 'tel. 18585. 4e Elftal Feestavond bowlen op vrijdag 24 juni! CASTENRAY BEËINDIGT ZEER SUCCESVOL SEIZOEN OP GEPASTE WIJZE S.Y.C. 1 kan de balans van het voorbije seizoen '87-'88 op gaan maken en dan tot do conclu sie komen, dat er sportief gezien van een grandioos voetbaljaar sprake is geweest. Nimmer bereikte een Castenrays team de competitie-score: 22 gespeeld, 19 Overwinningen, 3 gelijke spelen, geen enkele nederlaag en een doelsaldo van maar liefst 59 (75-16). Voor de start van dit seizoen voorspelde Toon Knoops een kampioenschap indien de achter hoede minder dan 18 keer gepasseerd zou worden. Zijn vooruitziende blik werd bewaarheid, uiteraard niet alleen dankzij de achterste vier, die prima op schema bleef, maar ook dankzij een lustig scorende voorhoede, maar vooral dankzij het IJzersterke middenveld! Oscar blikt na de receptie van de kersverse kampioen op vrijdag 3 juni in de daarop volgende "Schans" terug op het seizoen, het elftal, de coach en de toekomst, maar beperkt zich in dit verslag tot de feiten uit de laatste competitie-ronde in en tegen Bergen. Montagnards 3 ging de wedstrijd van start met slechts 8 spelers (vat een aanfluiting voor een vereniging met maar liefst 8 senioren-teams) en werd dan ook in de beginfase terecht met de neus op de feiten gedrukt middels treffers van Jac Wismans, Tvan Fleurkons en Henk Versteegen, die als doelman een strafschop feilloos benutte. De tegenstander, intussen met 10 spelers, moest lijdzaam toezien hoe Henk Stiphout met twee treffers de voorsprong vergrootte, maar deed vlak voor de pauze iets terug. Een vrije schop verdween onhoudbaar in de touwen. Na de thee had Montagnards het team compleet en maakte via venijnige tackles, waarbij lang niet altijd de bal werd gespeeld, duidelijk dat het uit was met de pret. Toen Nico Buddiger een kwartier voor het einde onbeschoft van achteren werd geraakt, besloot hij op gepaste wijze revanche te nemendoor Castenrays 75e competitie-treffer keihard binnen te trappen. 0 SCAR 1 1 - 1 O Lx A j a 'j 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 11