CAST5NRAY ONGESLAGEN KAMPIOEN Voor het eerst in de clubhistorie is het standaard-elftal van S.V.C. erin geslaagd ongeslagen een kampioenschap te behalen» Met 35 punten uit 19 gespeelde wedstrijden bleef' de BLAUW WITTE formatie van coach Toon Knoops maar liefst 10 punten voor op de concurrentie, Bie concurrentie geloefde er. afgelopen zondag niet echt meer in. Met uitzondering van een tweetal kansen en evenzovele hoek schoppen, kwamen de' reserves van Excelsior er niet aan te pas» Castenray controleerde het matige duel, zoals het een kampioen betaamt. Twan Fleurkens - de absolute revelatie van dit seizoen - en Jac Wismans scoorden de verlossende treffers, scdat het feest in alle hevigheid kon losbarsten. Be ploeg werd overigens in Broekhuizenvorst vergezeld van twee heuse camera-ploegen, waarvan er één zelfs wist door te dringen tot in de kleedkamer van S.V.C, In de volgende pin-up show zullen deze beelden in de Castenrayse huiskamers vertoond worden. Verder was er bij de ploeg waardering voor de supporters-schare die naar Broekhuizenvorst was getogen en de winnaars na afloop op het veld een spontane staande receptie aanbood. Na Tienray op z'n kop te hebben gezet, wachtte de fanfare de kersverse kampioenen aan de rand van het dorp op, waarna de feestelijke stoet richting centrum trek, Be voorzitter van de dorpsraad, de heer Bastiaans en de voorzitter van de voetbalclub, de heer Willemsen, richtten daarna het woord tot de verzamelde menigte. In het clublokaal van Jac en Truus werd er daarna onder het genot van een pafke en een pilske nog duchtig nagetafeid en gelukkig had het bestuur - die hun zaakjes organisatorisch voor mekaar hadden (klasse mannen) - ook aan de inwendige mens gedacht, want bij sponsor Ger en An.s kon men zich tegoed doen aan een prima soepje en verse broodjes. Er resten de ploeg nu nog 3 wedstrijden, die men - dat is het elftal aan zijn stand verplicht - zonder nederlaag wil afsluiten. Uiteraard komt Oscar binnenkort uitgebreid terug op dit zo succesvol verlopen seizoen. Rest mij tenslotte nogmaals een woord van dank uit te spreken aan de supporters (o.l.v. Super-Jep)het bestuur van S.V.C., de fanfare, Ger en. Ans Zegers, Jac"en Truus Hesen en last but not least Annetje J. en onze hondstrouwe supporters Ivan Maes en Ronnie van Osch, die het hele seizoen present warenU Fantastisch jongens! Namens de hele groep: B E B A N K Ttiiü.iilli.iliilJ OSCAR Overigens verlengde doelman Henk Versteegen maandag 2 mei om 20.09 uur in het eethuis "Hap-Hap" te Horst;zijn contract met S.V.C. voor nog minimaal 1 jaar na een gesprek met o.a. coach Toon -Punkie- Knoops.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 2