S.V.C.-senioren 17 Uitslagen Castenray 1 - BW 2 A - 0 Castenrav 2 - Wanssum 3 2 - 1 Castenray 3 - Top A 6 - 1 Castenray A - Wittenhorst 9 0-2 Castenray 5 - Wittenhorst 8 2-0 Programma 17 april aanvang 2204 Leunen 4 - 23A2 Oostrum 3 - 2550 Meterik A - 2555 Sparta 8 - Castenray 3 Bijeenkomst leiders Castenray Castenray 2 Castenray a Caster,ray 5 vri i 11.00 10.00 1100 10.0C scheidsrechter M. Kellenaers 1056 wedstrijdleider 6150 5134 6225 jongeren spelers" De bijeenkomst van leiders met jongeren spelers welke vanavond gehouden zou worden is verplaatst naar vrijdag 22 april a.s. om 22.00 uur, bij 't Doeihhuis. CASTENRAY ZONDER VEEL MOEITE NAAR GROTE ZEGE In rie Zwitserse bergen kampt men met het verschijnsel eeuwige sneeuw, In Limburg moesten we in de maand maart afrekenen met de eeuwige regen, zo leek het. Na eindeloos geploeter in de knodder, eindelijk weer eens een redelijk bespeelbaar veld. Paasmaandag kwam Merselo cp bezoek bij de nog steeds ongeslagen koploper. In de uitbeurt had S.V.C. al danig huis gehouden (0-7) en het zag er in de begin fase weer naar uit, dat de geelhemden op een fikse nederlaag getrscteerd werden. Frank 'Veys scheurde weer ouderwets door het Merselo-strafschopgebied en kon slechts ten koste van een over treding van eer. score worden afgehouden. Strafschop en dat buiten kansje werd door Dagermeister gradje ijskoud verzilverd. Daarna kreeg Nico Buddiger het danig op zijn heuperr en scoorde met links een glaszuivere hattrick. Een debêcle dreigde voor de Merselo-reserves, maar na de thee schakelde S.V.C. een tandje lager en ging bovendien nogal chaotisch voetballen, waardoor men elkaar in de weg liep. Alleen 3ohn Versteegen slaagde er na een solo in nog een keer te scoren en bekroonde daarmee een prima wedstrijd. CASTENRAY ZET BELANGRIJKE STAP Zelf de volle winst pakken, terwijl naaste belager Excelsior 2 een gevoelige steek laat vallen in Venrav Oaer werd vrijdagavond voor de training zachtjes over gedacht. Maar zie, de stille wens werd werkelijkheid, zodat S.V.C. met nog 6 wedstrijden te spelen een riante puntenvoorsprortg van vijf koestert. Nu mag het, alhoewel het restprogramma niet mals is, eigenlijk niet meer fout gaan en lijkt een terugkeer naar de eerste klasse een kwestie van tijd. Terug naar de wedstrijd van afgelopen zondag tegen 8,V.V02 wat in Blitterswijck Castenray een punt afhandig had gemaakte Castenray ging fel van start en het mag een wonder heten dat de B.V 0V .-goalie in de eerste helft niet hoéfde te vissen! Paal, lat en pech stonden een S.V .C .-treffer in de weg, B.V.V. counterde in die fase niet ongevaarlijk en kwam tweemaal in kansrijke positie, maar de hobbelige grasmat voorkwam een succesvolle afsluiting. Wat in de eerste 45 minuten ai in de lucht hing, kwam dan toch direct na de thee. Twee bevliegingen van 3ohn Versteegen en Twan Fleurkens leverden evenzovele doelpunten op van laatstgenoemde. Castenray schakelde naar een lagere versneilinamaar zap Frank Weys op een schitterende wijze het vijftigste(competitie- doelpunt scoren. In de slotfase slaagde 3ac (roadrunnerW1 smarts er ook weer eens in te scoren, zodat "de verdiende 4-0 zeae een f6it WSrdt OSCAR it J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 17