L.V. B JEUGDWERK FANFARE 6 aoril 14 aprdi 20 april Lezing over "dementie". De spreker i.s dhr. Paassen. Dhr. Paassen is werkzaam bij "de Kruuze" in Venray. Aanvang 20.00 uur. Koffiebeurt: de route van Mariet Hendrix 's Morgens om 9-00 uur excursie naar C.V.V. te Grubbenvorst. Tot Pasen is er gelegenheid je hiervoor op te geven bij een van de bestuursleden. Dag voor alleenstaanden. Thema: "Vrouwen, alleen of samen wereldwijd". Deze dag wordt gehouden in Paviljoen Venlona te Venlo van 9.45 tot 16.00 uur. De onkosten zijn f. 22,00 per persoon. Opgeven bij Nel Kuijpers tot 10 april. Ledenlijst Willen diegene die hun gegevens voor de ledenlijst nog niet bij het bestuur ingeleverd hebben dit zo spoedig mogelijk doen. De gegevens zijn*, volledige naam - adres - postcode - geboortedatum - telefoonnummer. koffie-route M. Marcellis krijgt de route van T. Duykers H. Strijbos krijgt de route van C. Stiphout N. Wismans krijgt de route van B. Strijbos N. Kuijpers krijgt de route van H. Arts Nel Janssen, Mariet Hendrix en Lon Peters houden hun eigen route. Kienen Maandag 4 april (2e Paasdag), houden wij eer. kienavond. Iedereen, vanaf 9 jaar is welkom. We beginnen om 19-30 uur en eindigen om 21.30 uur. De kosten zijn f. 3,00 per kaart. Afdeling K.J.B. Woensdag 6 april is er speurtocht. We vertrekken om 18.00 uur vanaf "de Wis" in groepjes en per fiets. Dus tot woensdag De leidsters. De collecte nationaal fonds kinderbescherming heeft de mooie som opgebracht van f. 481,00. Collectanten en gevers, hartelijk dank. Donderdag 7 april 20.00 uur repetitie fanfare. Zaterdag Zondag v 9 April 10 Fed.Solistenconcours in de WIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 9