14 CASTENRAY BOEKT ZWAARBEVOCHTEN ZEGE Oscar kan het niet laten toch even terug te komen op de manier waarop het vorige verslag-overigens al weer enkele weken geleden-door de samensteller van ons aller Schans werd verkr.... pardon ingekort. En dan te bedenken dat Oscar zo'n beetje in zijn eentje de voetbal-verslaggeving enigszins in de vingers heeft. Den Blauwe heeft jarenlang geprobeerd met uiterste krachtsinspanningen (hij ging er op den uuur rood van kijken) het nivo van Oscar te benaderen, maar zag al rap het zinloze van zijn pogingen in. En J.R. zult U zeggen? Nou, die man heeft gewoon zijn naam niet tnee (persoonlijk gehoord van Sue Ellen). Even hebben de advocaten van Oscar overwogen de samensteller van de Schans een lang geding aan de broek te smeren, maar allé, we geven hem nog één kans. >an naar de wedstrijd in en tegen de reserves van Wellerlooi van afgelopen zondag. Zonder enige twijfel één van de minderebeurten van Castenray in deze competitie "ooraf had coach Knoops onder het genot van een kop koffie nog getracht de neuzen in dezelfde richting te krijgen, maar het zwarte goedje leek in de wedstrijd een verlammende uitwerking te hebben op de S.V.C.-spiertjes. De ploeg startte in veteranen-tempo, nam halverwege de eerste helft het heft in handen en scoorde prompt via Henk Stiphout (schitterend doelpunt) en Twan Fleurkens. Resia wankelde en kon slechts via grove overtredingen een derde Castenray-treffer voorkomen. Die was er pal na de thee dan toch nog bijna gekomen, toen Twan Fleurkens goed doorging op links en Frank Weys bereikte, die echter niet in zijn opzet slaagde. S.V.C. nam de zaken in de tweede helft wat al te nonchalant op en -,^rd daarvoor in de 52e minuut terecht bestraft. Na die tegentreffer is de ploeg geen moment meer in normale doen geweest, maar om nou te stellen dat Resia de ene na de ander mogelijkheid creèrde is zwaar overdreven. De oranje-hemden drongen weliswaar aan, maar verder dan een aantal geforceerde corners en afstandschoten kwam men niet. Tot de scheidsrechter op vijftien minuten voor het einde een penalty meende te moeten geven na een onopzettelijke elleboog-bal in het S.V.C.-strafschopgebied. Henk Versteegen (strafschoppen stopper specialist) keerde de zuivere, maar niet ai te harde inzet en redde daarmee de volle winst voor S.V.C. Invaller Rob Weys verschalkte in de slotfase nog bijna de moegestreden Resia-ploeg, doch de doelman doorzag zijn lepe boogballetje. Aanstaande zondag staat de topper tegen Excelsior 2 (drie veriiespunten meer dan Castenray) op het programma. Dan zal S.V.C. anders moeten presteren, om niet tegen een teleurstelling op te lopen. En dat het anders kan, dat het veel beter en ••00ral feller kan, heeft de ploeg al vaak genoeg bewezen dit jaarU OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 14