15 v. Lierop mode Hé, al ooit bij Lierop Mode geweest daar moet je zijn als je leuk en betaalbaar gekleed wilt gaan. Die hebben een uitgebreide collectie dames- en herenkleding. Je vindt er meer.... Je betaalt er minder. Feestavond Vanavond, 18 maart, wordt de jaarlijkse feestavond gehouden, aanvang 20.00 uur in cafe Hesen-Kuijpers Dressuurboekjes De nieuwe dressuurboekjes kunnen bij de secretaris afgehaald worden. Kosten f. 10,00 te voldoen bij afhalen. Oud ijzer Zaterdag 26 maart oud ijzer-aktie. Concoursagenda (haal deze uit de Schans) Alle combinaties worden ingeschreven bij de wedstrijden die onderstreept zijn. Combinaties die niet aan een van deze concoursen willen deelnemen, dienen zich minimaal 5 weken voor de concoursdatum af te melden bij de secretaris. Dit geldt ook voor eventuele promotie of degradatie. Voor overige wedstrijden en wedstrijden in Brabant (zie Landelijke Ruiter): Als er combinaties naar deze wedstrijden willen dienen zij dit minimaal" 5 weken van te voren te melden bij de secretaris. - Selectiewedstrijden voor Limburgse kampioenschappen Pony's: voor selectie komen in aanmerking: 15 mei Siebengewald 19 juni Sevenum 26 juni Horst Van deze 3 wedstrijden tellen de 2 beste resultaten. Voor de Limburgse kampioenschappen op 21 augustus te Blerick mogen alle klassen starten i.v.m. het 50-jarig bestaan van de N.K.B. Paarden: voor de selectie tellen: 23 mei Sevenum 5 juni Siebengewald 12 juni Wellerlooi - 31 juli Meterik Van deze 4 wedstrijden tellen de 3 beste resultaten. Voor de Limburgse kampioenschappen op 4 september te Well mogen alle klassen starten i.v.m het 50 jarig bestaan van de N.K.B. Voor de wedstrijd te Maasbree opgeven voor a.s. zondag. Onderlinge paardenverzekering U wordt uitgenodigd voor de algemene jaarvergadering op maandag 21 maart-om 'half 9 in de Gelderkoel te Heide. Dinsdag 22 maart wordt de halfjaarlijkse schatting van de paarden gehouden. y ruiterclub

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 15