12 Geijsteren 3 - Castenray 3 In een aanvankelijk zeer slechte wedstrijd tegen 'net onderaanstaand elftal uit Geijsteren heeft ons 3e elftal uiteindelijk toch een ruime overwinning behaald. Reeds na 3 minuten was de stand 1-0, toen onze verdediging niet kordaat genoeg ingreep. Of het deze snelle achterstand was, of het zeer slechte veld, cf de nogal vreemd fluitende scheidsrechter, of het feit dat velen al reeds weken geen bal hadden aangeraakt, er werd zeer slecht gevoetbald en de stemming in 'net veld werd er niet beter op. Toch wisten we binnen 10 minuten deze 1-0 stand om te buigen naar 1-2, door twee doelpunten van Lei Steeghs. Na ongeveer een half uur werd de sfeer wat beter en het voetbal ook iets minder slecht. Kort voor rust wist Rob Dassen na een schitterende dieptepass van Jan Arts de stand op 1 - 3 te brengen. De 2e helft was veel minder slecht en de sfeer was helemaal opgeklaard. De score werd ondanks het missen van diverse schitterende kansen opgevoerd naar 1-7, mede door 2 fraaie doelpunten van Jan Arts. Heren, een paar fikse trainingen zou diverse spelers beslist goed doen. CASTENRAY SLAAT IN SLOTFASE TOE J"' Rond de veertigste minuut brak de Visrlingsbeekse ploeg een paar keer gevaarlijk uit, maar de niet ongevaarlijke afstands schoten verdwenen rakelings over het rioeTvan Henk Versteeaen, die beide keren een goed oog had op de poeiers. Met uitzondering van Twan Fleurkens noodgedwonaen weer terug op de linksbuitenplaats) werd erdoor S.V.C. te'weinig op doel geschoten. Daar werd Nico Buddiger dan. ook node gemist. Hij wil in dat soort wedstrijden nog wel eens ia Ronald Koeman verwoestend uithalen, Na de thee een soortgelijk spelbeeld. Een massaal verdedigend Volharding, wat nu ook een aantal gemene trucjes uit de hóed toverde en een aanvallend Castenray, Maar naarmate de wedstrijd vogderde sloop de overtuiging uit de S.V.C.-ploeg, die in de 60 minuut goed wegkwam na een knal op de lat van êêr der Vierling sbeek-stele rs Alhoewel .Henk Versteegen zat met zijn vingertoppen nog aan de bal en had het schot als het iets lager was gericht, dan ook hoogstwaarschijnlijk uit zijn doel geranseld. Net op het moment dat de Castenrayers zich min of meer gingen verzoenen met een doelpuntloos gelijkspel, kende de wedstrijdleider scheidsrechter Hanen had zich afgemeld) een penalty toe na een handsbal in het Volharding-strafschop gebied» Geert Stiphout zou het karweitje eventjes klaren en schoot het buitenkansje dan ook onhoudbaar in, maar tot ont zetting van alle S.V.C.-ers keurde de man in het zwart het doel punt af, omdat éên der Volharding-spelers (bewust) te vroeg inliep. In plaats van een officiële waarschuwing uit te delen sommeerde de falende fluitDagermeister Gradje (ijs- en ijskoud) de strafschop over te nemen. De Vierlingsbeekse doelman gokte op dezelrde hoek, maar de bal werd de2e keer hoog in plaats van laag ingeschoten. Kassa dus. Tien minuten voor tijd vergrootte Twan Fleurkens op aangeven van Henk Stiphout de marge tot twee treffers, zodat Castenrays veertigste doelpunt en tiende overwinning in de lopende competitie een feit werden. OSCAR Het eerste elftal inclusief begeleiding en sanhanq blikt terug op de succesvol verlopen eerste competitie-helft Dit gebeurt in cafetaria "het Oagershuis", middels een* beschaafd etentje en een rustia§????i drankje. Tot vrijdagrfJ zondag c maart Video-avond voor deelnemers en aanhang van zittingsavonden. Aanvang 20.00 uur in cafe Hesen. aanstaande vrijdag na de training vanaf 21 .QO uur'noq even

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 12