2 Quae kerk is ook Uw kerk Geachte Parochieanen Zoals gebruikelijk organiseren de gezameldjke kerken in Nederland de aktie "Gezinsbijdrage" in de maand januari. Zo ook doen wij dit in. Oastenrsy om Uw financiële steun voor rtncip p-• crc.-ri kerk te vragen. Als kerkbestuur zijn we ieder jaar weer bijzonder verheugd over de totale opbrengst, maar eigenlijk meer nog over de deelname hieraan. Be totale opbrengst in 1987 was 30.450,— met een deelname percentage 97$. Bit betekent dat wij. er met z'n allen wat voor over hebben om als zelfstandige parochie te blijven bestaan. Het zal U duidelijk zijn dat de grootste kosten steeds gaan naar het onderhoud van kerkgebouw en pastorie. Wij -zijn wat dat betreft het afgelopen jaar met de harde feiten geconfronteerd geworden. Wat is n.l, het geval Be boktor heeft zich ook in ons kerkgebouw doen gelden, waardoor grote schade aan de vloer van de etage waar de kiosken op rusten is ontstaan. Deze zal geheel vernieuwd moeten worden. Aangezien hierop de klokken steunen, en een verdieping lager het uurwerk is geplaatst, zal alles er uit moeten alvorens de nieuwe vloer gelegd, kan worden. Tevens gehele renovatie van 'klokken en klokkenstoel. Daarna zal het gebouw behandeld moeten worden ter bestrijding van de boktor. Reparaties aan dak en dakgoten zijn reeds het afgelopen jaar uitgevoerd. Ai met'al zal dit een kostenpost worden van ongeveer 50,000, waarop een subsidie zal worden verkregen van 25.000, Onder het motto "de kerk behouden voor nu en later" zouden wij U willen vragen éénmalig extra te willen geven! Helaas moeten wij dit beroep op doen, maar we weten ook waar voor we het doen, n.l. het kerkgebouw in een goede staat behouden, hetgeen in het belang is van onze hele gemeenschap. Het zal U duidelijk zijn dat deze kosten niet alleen gedragen kunnen worden door hen die onze kerk regelmatig bezoeken. Be komende dagen zal U de bekende enveloppe worden overhandigd met daarin; deelname formulier-bankopd r acht -r e tcurenve1oppe Be witte enveloppe zal enkele dagen later weer bij worden opgehaald. De bijgesloten bankopdracht bestaat uit drie delen waarvan U het derde deel kunt behouden. U kunt echter ook een eigen opdrachtformulier gebruiken Wij danken U reeds nu voor U wmeöewerking en steun, gegeven aan onze eigen kerk. Het Kerkbestuur, "iets extra's dit jaar afgesprokenbedankt2 AIT IE G S Z In 3 B I J D R A G- E 19 8 8 NMÜ d.Mim ii rti

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 2