REDAKTlQNEEi Abonnement de Schans In deze Schans vindt een machtiging voor automatische overboekiing van het abonnementsgeld bijgevoegd. Korte toelichting: - Alleen bankrekeninghouders kunnen gebruik maken van deze machtiging. - Postrekeninghouders kunnen hiervan geen gebruik maken. - Diegene, die geen gebruik van de machtiging wensen te maken of niet kunnen maken omdat ze postrekeninghouders zijn, moeten ieder jaar voor 1 maart het abonnementsgeld f. 15,00 zelf over maken.Dit op rekeningnr. 1 3.87.93.867 t.n.v. de ''Schans" of op gironummer 1375153 van de Rabobank te Oirlo met vermelding van bovengenoemd bankrekeningnummer. - U kunt de machtiging ten alle tijde opzeggen. Als U de machtiging geeft wordt het abonnementsgeld ieder jaar automatisch afgeschreven van Uw bankrekening. Dit is ieder jaar rond 1 maart. Hoe nu deze machtiging in te vullen: (zie voorbeeld volgende bladzijde) ad1banknaam: Naam en plaats van Uw bank (bijvoorbeeld AMRO, Horst), ad.2: Uw bankrekeningnummer. ad.3: Uw naam, adres, postcode en woonplaats, ad.4: datum van ondertekening, ad.5: 'Uw handtekening. Deze machtiging wordt bij U thuis opgehaald in de week na zondag 24 januari. De machtiging bestaat uit drie velletjes. Het laatste velletje is voor bestemd. De andere twee geeft U mee. Wij verzoeken vriendelijk om Uw medewerking. Bij voorbaat dank. Willen de verenigingen die nog geen adressenlijst hebben opgehaald bij de redactie, dit doen voor maandag a.s. Bij voorbaat dank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1988 | | pagina 8