1 O S.V.C.-senioren ooeier CASTENRAY GEDEELTELIJK TEVREDEN S.V.C. heeft ia de twaalfde competitie-beurt het derde verliespunt geincasseerd De ploeg ging furieus van start en zag Nico Buddiger net missen op aangeven van Twan Fleurkens. Direct daarop was het echter raak na een prima aanval, opgezet door John Versteegen, vervolgd door Frank Weys en met het hoofd afgerond door Jac Wismans. Montagnards kwam echter mede door de wind in de rug beter in de wedstrijd en had reeds in de tiende minuut op gelijke hoogte kunnen komen. Henk Versteegen voorkwam met een uitstekende redding de gelijkmaker, die er vijf minuten later toch kwam, na een onhoudbare uit een ten onrechte toegekende vrije schop. Daardoor kwam er een einde aan het vasthouden van de nul, die precies vijf competitie- en beker-wedstrijden plus 15 minuten - 465 minuten) gekoesterd werd Was er in de eerste 45 minuten nog sprake van een gelijkopgaande strijd, in de tweede helft kwam Bergen er in aanvallend opzicht, niet meer aan te pas. Dankzij een uitblinkende goalie, hij stopte met. handen en voeten schoten van Frank Weys, Jac Wismans (alleen voor de keeper) en Nico Buddiger (direct op de slof uit één van de vele corners), en met de medewerking van een zeer zwakke arbiter sleepte Montagnards 3 met kunst- en vliegwerk een remise in de wacht. Jammer was het wel, dat dat op een weinig verheffende manier gebeurde, door middel van nare overtredingen, heel vaak terugspelen en onsportief tijdrekken. Een aantal S.V.C.-ers wond zich daarover terecht op, maar toch zullen de withemden ook dit onderdeel beter onder de knie moeten krijgen, want vanaf februari '88 zal de jacht op het nog ongeslagen Castenray in alle hevigheid worden vervolgd. En al bedraagt de voorsprong op nummer 2, Excelsior 2, momenteel drie punten, een nederlaag brengt de Broekhuizenvorstzenaren weer heel dichtbij. Daarom zal S.V.C. tijdens de winterstop scherp moeten blijven en op de trainingen trouw de neus moeten 'laten zien. Er wachten nog een aantal zeer moeilijke wedstrijden, voordat het gewenste einddoel in zicht komt. Speelt de ploeg echter het eigen vertrouwde spelletje, laat het zich niet irriteren door tegenstander en/of scheidsrechter en houdt het de organisatie in de gaten, dan zal aan de eindmeet, een passende beloning wachten! Aan alle lezers tenslotte fijne Kerstdagen en een prettige jaarwisseling toegewenst I li A_J\ I I Uitslagen Castenray 1 - Montagnards 3 1-1 Castenray 2 - Meerlo 3 2-2 Castenray 3 - Resia 5 2-2 Castenray 4 - Griendtsveen 3 2-6 Castenray 5 - E.E.V. 3 1-2 OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 10