DORPSRAAD CAS^ AGENDA OPENBARE DORPSRAADVERGADERING DD. 21-12-1987 QM_20130_UUR_IN_CAFE_ZEGERS. 1Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Aardgas buitengebied 4. Afsluiten op- en afritten autoweg 5. Taakverdeling 6. Verslag Dorpsradenoverleg 7. Mededelingen 8. Rondvraag 9. Sluiting Wanneer er mensen zijn die ook neg andere zaken behandeld willen hebben, gelieve kontakt op te nemen met een van de leden van de dorpsraad. De dorpsraadvergaderingen zijn openbaar. Heeft u interesse, kom dan gerust eens luisteren. AARDGAS Bij de dorpsraad zijn vragen binnengekonren of het niet mogelijk is de nog niet aangesloten delen van het buitengebied van Castenray alsnog te voorzien van aardgas. Een inventarisatie geeft ons te zien dat het hier om de volgende gebieden gaat: -de Castenrayseweg, vanaf de Tunnelweg richting Oirlo -heel Kle in-Oirlo tot J. Philipsen, Roland 10 -de Lol1ebeekwegvanaf J. Hendrix, Lollebeekweg 23 richting Veulen Wij willen onder de bewoners van deze gebieden een enquete houden met de vraag of zij eventueel geïnteresseerd zijn in een aardgasaansluiting. Hoewel wij ons er van bewust zijn dat u die vraag eerst weloverwogen kunt beantwoorden als u op de hoogte bent van de aansluitkosten, willen wij u des ondanks vragen u op voorhand hierover uit te spreken, even afgezien van de kosten. Voordat wij namelijk op zinvolle wijze deze zaak kunnen aan kaarten bij de gemeente en het Limagas, moeten wij op de hoogte zijn om hoeveel aansluitingen het zou kunnen gaan. Daarnaast is het van belang te weten hoe de interessedecht heid ligt per gebied of een gedeelte daarvan. Het aanleggen van" aardgas in het buitengebied is namelijk eerst dan naai,aar indien er sprake is van een grote bereidheid tot aansluiting. De resultaten van de enquete zullen in de Schans worden gepubliceerd; uiteraard op een wijze waarbij de gegevens van de individuele deelnemer onherkenbaar zijn. De enquete-formulieren worden een dezer dagen bezorgd en weer opgehaald door leden van de dorpsraad. Deelname aan de enquete verplicht u uiteraard tot niets. Het is niet uitgesloten dat wij bepaalde gebieden bij onze inventarisatie over het hoofd hebben gezien. Indien dit het geval is, verzoeken wij u ons hierop te attenderen, zodat wij ook die bewoners in onze enquete kunnen betrekken. de Dorpsraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 2