12 L.V. B. DAMESKOOR B.S. - "de Stek JEUGDWERK Kerstavond Dinsdag 22 december vieren we in samenwerking met het Jeugdwerk onze kerstavond. Deze avond begint om 19-30 in "de-Wis". We hopen dat veel van onze leden, jeugd en bejaarden deze avond met ons willen vieren. Wij wensen leden en familie en alle andere inwoners van Castenray prettige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Zaterdag 19 december jubileumreis zingen voor dhr. Duijkers te gelegenheid van zijn 91ste verjaardag. Maandag 21 december repetitie 20.00 uur. Dinsdag 22 december kerstavond L.V.B. ore 19-30, in uniform. Donderdag 24 december nachtmis zingen. Wil iedereen om 20.45 aanwezig zijn. Zaterdag 26 december kerstconcert in de kerk. wil iedereen in uniform om 11.15 aanwezig zijn Donderdag 31 december oude jaarsmis zingen om 19.00 uur. v" Kerstvacantie i. Woensdag 23 december is de laatste schooldag voor de kerstvacantie begint. Op die woensdag is er eerst een H. Mis om 9-00 uur voor de basisgroepen 2-3-4. Aansluitend wordt in de gemeenschapsruimte van de school een gezamelijke kerstviering gehouden, waaraan alle basisgroepen een bijdrage leveren. Attentie; om kwart voor twaalf is voor alle kinderen de schooi uit en begint de kerstvacantie. De school begint weer op maandag 4 januari. Wij wensen allen prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar Even onthouden ie kerstdag om 9.00 uur herdertjesmis zingen door kinderen van basisgroep 4 (groep 7+8). Om kwart voor negen in de kerk zijn. Maandag 28 december: deelname aan het schoolkorfbal-toernooi door de meisjes van basisgroep 4. "'ord-rdag 31 december: Schans nieten en bezorgen door kinderen van basisgroep 4. Kerstavond Samen met de L.V.B. houden wij ook dit jaar weer onze gezamelijke kerstavond. Deze avond wordt gehouden op dinsdag 22 december en begint om ig.30 en zal duren tot ongeveer 22.30 uur. Zoals gewoonlijk hebben ook de bejaarden voor deze avond een uitnodiging gehad. We hopen op deze avond ook de jeugd te mogen begroeien. Vossenjacht Zaterda* 9 januari houden wij in het centrum van Venray een groots opgezette vossenjacht. Het is de bedoeling dat jullie dan proberen de verschillende vossen te vinden. Zou die clown nou echt zijn of is het een vos r Dit mogen jullie niet missen. De vosseniacht wordt gehouden van 13.30 tot 16.30 uur. Iedereen vanaf 9 jaar kan zich opgeven t/m 3 januari bij Frank Weijs (tel. 1408) of bij Ine Theeuwen (tel. 1812)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 12