8 K ARN AVALSVE R. Terugblik vorstenhal Afgelopen zaterdag vond het. vorstenhal plaats in onze Schanseschop. Nadat we, iets later als de bedoeling was, "de Peg" uit Lottum welkom hadden geheten, kon de bekendmaking van het boerebruidspaar beginnen. Als ambtenaar fungeerde Christendemocratisch Ansie Ans Kunen) en als ceremoniemeester Katholiek plattelands Janje (Jan Arts). Beide souden het nieuwe bruidspaar aankondigen. En ais boerebruidspaar kwam te voorschijn: Lien van Louien Tentje zienen Hannes van de Beek (Lien Heidens) en Piet van Sef van 't Schoor (Piet Heidens). Zij zullen aankomende carnavals-dinsdagavond in het onecht met elkaar verbonden worden Na dit gebeuren stond het aftreden van Ger Collin, Geert Künen en Jan Weijs op het programma. Deze werden op een toepasselijke manier bedankt voor hun bewezen diensten voor de vereniging. Als nieuwe secretaris werd Ties Dinghs gelnstaleerd. Nadat dit alles een feit was, werd prins Martien VI van z'n functie ontheven door enkele familieleden. Na eerst een korte act op de Bühne werd hij daarna in een muziekhox de zaal uitgereden. Maar Martien blijft als nieuw bestuurslid toch fungeren in de vereniging. Na dit volle programma werd de avond nog voortgezet met hossen en springen, onder begeleiding van het norster orkest Mash. in onze ccnanses Hededeling Za. 28 november: Leden en bestuur van C.V, de Schanseknuppels 20.00 uur bijeenkomen bii Cafe Zegers, om daarna een bezoek te brengen aan het jeugdverstenbal Jeugdcarnaval Morgen, 28 november, is weer het eerste jeugdbal van het nieuwe seizoen, h.l. het jeugdvorstenbal ^jdens dit bal zuilen jeugdprins Patrick en prinses Karin aan het einde van hun regeerperiode over het jeugdige Knuppelriek komen. Ook jeugdvorst Tom zal evenals enkele raadsleden, zijn attributen in moeten leveren. Na dit alles staan er natuurlijk weer een aantal jongeren te popelen om de open gevallen plaatsen in de jeugdraad van elf weer op te vullen. En natuurlijk een nieuwe jeugdvorst. Wie zal dat worden Knuppels en Knuppelinnekesdit wordtweer een gezellig jeugdvorstenbal. Kom daarom ook kijken hoe het een en ander staat te gebeuren morgenavond ..I i ■J..—

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 8