S.V.C.-senioren 11 Uitslagen: Castenray 1 Castenray 3 Helderslo 7 St. Odiiiënberg 1 Venlose Boys Castenray 5 Programma 22 november 2201 Res ia. 2 - 2338 Leunen 5 - 2568 Volharding 7 - 2546 Sparta'18 7 - 2552 America: 4 - Programma 29 november Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 lastenray i Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 - Montognarcs 3 - Meerlo 3 - Wanssum 4 - Griendtsveen 3 - Ysselsteyn 8 2 - 3 - 0 aanvang 14.30 1000 10.30 1000 12.30 430 12.45 1200 10.00 10.00 scheidsrechter J. Weijs 1119 r Wedstrijdleider CASTENRAY BEKERT DOOR! De buro-redacteur van het Dagblad voor Noord-Limburg die zondagavond op de sport redactie dienst had, besloot -waarschijnlijk.helemaal in de ban van de schaak-w.k tweekamp tussen Karpov en Kasparov- tot .de nietszeggende kop: "REMISE .(^gelijkspel) in S wolgen". Want met alle respect voor de .inhaalwedstrijd die Hol thees en Swolgen afwerkten, had men natuurlijk voor de Oscar-kop moeten kiezen. Castenray namelijk blijft zichzelf en de omgeving verrassen met aansprekende resultaten. Zo werd het Midden-Limburgse St. Odilienberg afgelopen^in^een bij vlagen goed gespeelde wedstrijd aan de zege-kar gebonden. S.V.C, ging tegen haar gewoonte in, prima van start en had reeds na vijf minuten op voorsprong kunnen staan, middels een uitstekend afstandsschot van spelmaker Henk Stiphout. Via de vinger toppen van de gast-keeper werd het leer net over de lat gewerkt. St. Odilienberg kwam naarmate de eerste helft vorderde iets beter in de wedstrijd, maar de beste kans was opnieuw voor Castenray, nadat Twan Fleurkens met een sublieme steek-pass Nico Büdd iger in stelling bracht. Dankzij een gave redding van. de keeper en de paal sprong de bal terug het veld in, waarna Frank Weys in de herkansing langs schoot Na de thee nam Castenray het heft steviger in handen, mede dankzij een licht wind- voordeel, maar het duurde tot de zeventigste minuut alvorens de withemden hun voordee in een doelpunt konden omzetten. Maar dat. was er dan ook één van grote klasse!!!!!! Een. geweldige combinatie tussen Twan Fleurkens en John Versteegen' werd door laatst genoemde perfect afgerond. Het spel ging na dat doelpunt meer en meer op en neer golven, met een wat meer drukkend St. Odilienberg, maar ondanks een aantal hachelijke scènes voor het hok van Henk Versteegen, viel de gelijkmaker niet. Sterker nog, Nico Büddiger wist na een schitterende pirouette het tweede S.V.C.- doelpunt te scoren en maakte daarmee aan alle onzekerheid een einde. Twee zeer positieve zaken tot slot. St. Odilienberg bedankte middels een rondje pils, Castenray voor het sportieve tegenspel! en Roger Weys verklaarde zich bereid als reserve-keeper op de bank plaats te nemen, alhoewel coach Toon Knoops hem in eerste instantie had verteld dat hij moest spelen voor de geblesseerde Henk Versteegen. De nacht van zaterdag op zondag bracht echter uitkomst voor Henk, die na een behandeling met ijs toch in staat bleek in het doel te kunnen. Een klasse opstelling van Roger dus! OSCAR n r\ 11 t! If ?T

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 11