10 STUDIECLUB V. H. CASTENRAY DOET GOEDE ZAKEN Als de uitslagen zoals afgelopen maandag gepubliceerd in het D. v. N.-L. correct zijn, heeft S.V.C. afgelopen zondagmiddag een slagje geslagen. Zelf boekte de formatie van coach Toon Knoops een probleemloze zege op het sportieve en jonge Grubbenvorst 3, terwijl de concurrentie bestaande uit Excelsior 2 en Montagnards 3 één of meerdere steekjes liet vallen. De overwinning van Castenray kwam overigens niet echt vloeiend tot stand. Een aantal spelers ging te laconiek van start en de ploeg mocht zich gelukkig prijzen dat de tegenstander van zondagmiddag van een te matig gehalte was, om daarvan te profiteren. Dankzij twee doelpunten van Nico Buddiger (de eerste na een uitstekende voorzet van Twan Fleurkens) lag Castenray voor de thee al in gewonnen positie. Toch liet men G.F.C. na de pauze nog even onnodig terug komen in de wedstrijd. De mooiste kansen werden in die fase door S.V.C.-ers om zeep geholpen. Zo werd Twan Fleurkens op perfecte wijze gelanceerd door Christjan Broere, maar Twan mikte vrij voor de keeper het leder langs de verkeerde kant van de paal. Pas nadat John Versteegen een voorzet van Frank Weys keurig met het hoofd binnen kopte, trok Castenray de wedstrijd weer helemaal naar zich toe. In de slotfase straften Nico Buddiger en Twan Fleurkens enkele slordigheden in de u.F.C.-defensie resoluut af. Aan de overkant moest Henk Versteegen in feite slechts éénmaal echt handelend optreden na een slippertje van de S.V.C.-defensieHenk wierp zich als een tijger op zijn prooi en hield daarmee zijn hok schoon. Aanstaande zondagmiddag gaat Castenray proberen eerste-klasser St. Odilienberg in de derde bekerronde het leven zuur te maken. Dan zal de ploeg echter geconcentreer der van start moeten gaan als tegen G.F.C.HHH UH Dinsdag 1? november om 13.00 uur, vergadering in cafe Hesen. Deze middag zal. verzorgd worden door Dhr. Jaspers, werp "klimaatbeheersing" Denk er aan om de stookkosten-formulierendie per afgesloten zijn, mee te nemen. 1 onder november OSCAR met als

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 10