2 DORPSRAAD Verslag van de dorpsraadsvergadering d.d. 21 september 1987 1De voorzitter opent de vergadering en begint met een dankwoord te richten aan Mej. M. Seijkens en Dhr. H. Classens voor al het werk (2 en 10 jaar) wat ze vrijwillig gedaan hebben voor het maken van de "Schans". Tevens wordt hen een cadeaubon aangeboden. 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opmerkingen - de bank bij "de Vliegert" staat er weer; - de prullebakken bij het dorpsplein zijn er nog niet; - afwerking Horsterweg en talud voor café Hesen is aan de gang; - bij 't dorpsraadoverleg is er ook gepraat over de kadavertonnendat deze erg laat worden opgehaald. 'T dorpsraadoverleg verwonderde zich hier over en reageerde hierover positief. Hierover komt nog verder bericht; - over de verharde berm Castenrayseweg is men nog in overleg; - foto's dorpsraad zijn klaar en worden overhandigd; - de penningmeester vergoedt de onkosten van de leden; - verkeersmaatregel Castenrayseweg als voorrangsweg. De commissie gaat hiermee a^koorsVan de dorpsraad Castenray is voorheen een brief naar de gemeente gegaan dat wij ook akkoord gaan. 3. Landelijke Vereniging Kleine Kernen. Hiervan is een uitnodiging ontvangen voor het bijwonen van een bijeenkomst 22 september 1987 in Wanssum. Dhr. Sastiaans en Dhr. H. Classens zullen hierbij aanwezig zijn. A. Verkiezingen Er zijn helaas geen nieuwe kandidaten meer bij gekomen. Men besluit de huidige kandidaten bijeen te roepen in de volgende dórpsraadvergadering en dan hierover te discussiëren. 5. Woningbouw Er is een brief geschreven naar de gemeente over de gevaarlijke situatie die ontstaat als de A nieuwe woningen rechtstreeks op de weg uitkomen. Verder is er door Dhr. J. Bastiaans contact opgenomen met de W.B.V. Noord-Liraburg over de toewijzing van deze woningen en eventuele start hiervan. Er zijn nog geen woningen toegewezen. Men wordt hiervan pas in kennis gesteld 3 maanden voor de oplevering. De woningen kunnen voor alle doeleinden gebruikt worden. De start van de bouw zal pas in december 1987 zijn. We kunnen ervan uit gaan dat ze medio oktober 1988 pas klaar zijn. Hierover wordt nog contact opge nomen met wethouder Willems. Eventueel het begrip multi-functioneel wat nader te omschrijven. 6. Rondvraag T.a.v. het bestemmingsplan is de stankcirkel verouderd, maar nog niet aangepast en daardoor slecht uitvoerbaar. De vraag vanuit it dorpsraad overleg is om per dorpsraad een onderzoek inzake bestemmingsplan te doen en dit doorspelen naar 't dorpsraadoverleg. De voorzitter dankt iedereen. Receptie handboogschutterij A.s. zaterdag van 20.00 - 21.30 uur. Leden van de dorpsraad die mee willen gaan, worden vriendelijk verzocht om 20.30 bij elkaar te komen bij cafe Zegers. Volledige verzorging van begrafenis en krematie. Vervoer binnen en buiten Nederland. Dag en nacht bereikbaar Mogelijkheid van intekenen p. en Éénmalige Stort ing. Voof maar Informatie: Obr. P. Maas, Castenraysawog 54, Castaway Tot 047874637 b.Q.g. Ardants 04780-89*99 (Th. Arts)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 2