2 J i ZOEKT U KINDEROPVANG WILT U THUIS KINDEREN OPVANGEN Het Gastouderprojekt Duimelot in Venray brengt in de regio Noordelijk Noord-Limburg kontakten tot stand tussen mensen die opvang voor hun kind(eren) zoeken, en mensen die deze opvang willen bieden (tegen een vergoeding). Het Gastouderprojekt is voor: - Iedereen die opvang zoekt voor zijn/haar kind(eren). i.v.ra. werk, studie, ziekte etc.. Dit zijn vraagouders - Iedereen die volwassen is en kinderen in zijn/haar eigen huis kan en wil opvangen. Dit zijn gastouders - Iedereen die opvang zoekt voor zijn/haar eigen, kind(eren), en op andere tijden in zijn/haar eigen huis kinderen van anderen kan en wil opvangen. Dit zijn ruilouders De tijden van opvang kunnen variëren, bijv. enkele uren per dag, hele dagen, 's nachts of in het weekend.Voor 0-12 jarigen. Na uw inschrijving bij het Gastouderprojekt volgt er een gesprek bij u thuis, om een duidelijk beeld van uw wensen te krijgen. Hierna zoekt het Gastouderprojekt naar een geschikte vraag-, gast- of ruilouder. Daarna zal een koppelingsgesprek volgen, waarin u samen afspraken maakt over de opvang. Het Gastouderprojekt zal u hierbij adviseren en indien nodig bemiddelen bij problemen. De vraagouders betalen de gastouders 3,- per uur per kind opvang. Eventuele kosten voor luiers, voeding worden door de vraagouder betaald. Het Gastouderprojekt vraagt bij inschrijving 10,-. Wilt u meer informatie Bel het Gastouderprojekt Duimelot Beukenlaan 6 5802 C.K. Venray Tel.: OA 780-871 1 0 Of kom naar het Kinderdagverblijf Duimelot in Venray. Op maandag- dinsdag eri woensdagochtend is de koördinator van het Gastouderprojekt Lisette Verploegen van 9-00 uur tot 12.00 uur in ieder geval aanwezig. RIS.C Cursus zijdeschilderen Voor mensen zonder vaste/volledige baan en voor mensen met een uitkering en/of ingeschreven zijn bij het arbeidsbureau. duur aanvang plaats kosten inlicht./ opgeven 5 lessen; maandag van 13.00-16.Q0 uur 28 september a.s. Pr. Bernhardstraat 1'2-a te Venray f.20,00 voor 5 lessen op 21 en 23 september tussen 13.00-16.00 uur, tel.: 04780-87213. C. Nieuwenhuis Stichting R.I.S.C. Wie heeft per ongeluk mijn voetbal T-shirt meegenomen of gevonden bij D.I.S. Diamant-toernooi Graag melden bij Wilbert v. Osch tel.: 1786.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 2