5 i Transport- en containerbetirijf Handel In zand en grind Grondwerken MATH JANSSEN 04763-1263 en 1750 Persbericht Orientaliekursus Vrouwen en eigen bedrijven Het buro Vrouw en Arbeid wordt regelmatig gekonfronteerd met vrouwen, die er over denken om zelfstandig onderneemster te worden. De eerste fase is vaak het stadium van fantaseren en plannen maken. Veel vrouwen blijven echter in deze fase steken. Om deze vrouwen tegemoet te komen wil het buro in september 1987 een oriéntatiekursus "Vrouwen en eigen bedrijven starten". De kursus is bedoeld voor vrouwen die met vrij konkrete plannen rondlopen om een eigen bedrijf of werkprojekt te starten. Middels deze kursus kunnen zij erachter komen óf ze een bedrijf willen starten óf ze voldoende mogelijkheden, daarvoor hebben. In de kursus wordt een overzicht gegeven, wat er 2oal komt kijken bij het starten van een eigen bedrijf: - Wat zijn de persoonlijke kwaliteiten en motieven, en stroken die met de bedrijfsplannen? - Kennismaking met de belangrijkste aspekten van het zelfstandig onderneemsterschap - Het opzetten van een ondernemingsplan en het verkennen van je markt. - De verschillende rechtsvormen; vereiste diploma's en vergunningen. - Kennismaking met diverse instanties, die een ondersteunende- en adviserende funktie kunnen hebben bij het starten van een eigen bedrijf. In het kursusprogranuaa is tevens plaats ingeruimd voor excursies. De kursus bestaat uit 16 bijeenkomsten op Donderdag-ochtend van 09.00-12.00 uur. De bijeenkomsten worden gehouden in "De Glockert" bergweg 4 te Venray. Er is plaats voor maximaal 10 kursistes, er zijn nog enkele plaatsen open in de kursus Voor aanmelding en/of meer informatie over deze kursus kunt u terecht bij: Buro vrouw en. Arbeid, Bergweg 4 Venray tel. 04780-83730. Wij zijn in staat om containers ie plaatsen vart 8 t/m 40 m3. Voor afte informatie kunt u bellen Ooyensewea 14, 5871 CA Broekhuizenvorsf Telefoon 04763-1263/1750 s i DE RIJDENDE THUISWINKEL VOOR DE COMPLETE WONINGINRICHTING Telefoon 04760-73647 jan van Leendert es Zoon

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 5