11 Ketsers H. - Pomerans Heterik H. 7-4 De eerste ballen hebben gerold. De trainingen van Jan Classens hebben hun uitwerking niet gemist. Het K-team, met de nieuwelingen Ars Zeges, Riet Wismans, Hay Wilra en Jac Seijkens, hebben de competitie geopend. De eerste partij van Riet ging maar net verloren; 15 caramboles in 45 beurten, dus maar 3 punten tekort. Die schrijven we toe aan de zenuwen, dus nu ze gewend .1 komen de zeges ook. De kopman Huub, geen nieuweling, liet zien hoe het niet moest. Hij verloor zijn partij met 2,41 gemiddeld. Dat was dus een 4-0 achterstand. Hadden Kuub en Riet hun best gedaan, nu brak het geweld los. Jac Seijkens speelde een prima partij en won die in 29 beurten (0,86) Hay Wilms speelde zelfs nog sterker. Met 1,21 als gemiddelde, wordt hij strak kopman. Ans moest als laatste speelter proberen de punten thuis te houden. In precies 35 beurten (0,51maakte zij de partij uit. Omdat Ans en Jac met ruim verschil wennen, kreeg Castenrav ook een extra punt. De totaalstand dus een 7 - 4 overwinning, die tot in de kleine uurtjes werd gevierd. Voor Hay kon het seizoen niet meer kapot, maar dat seizoen duurt nog larg Hay. De wedstrijd van kermis-maandag is verplaatst naar woensdag. Dan kan ook nieuweling nr. 5 van het H-team, Petra van Rhee, haar eerste wedstrijd spelen. De Balie. Programma ma, 31-08 Horsjoe Bar Horst - De Ketsers H. - ma. 31-08 De Ketsers F - De Pomerans Meterik do. 03-09 De Pomerans Meterik - De Ketsers D I do. 03-09 De Ketsers D II - ONA Wanssum do. 03-09 Middelijk Horst - De Ketsers C vr. 04-09 De Ketsers A - Den Hook Lotturn Heesakker 8 1 04787-1 533 voor de kermis hebben wij voor U: Verse bloemkool, sla tomaten enz. ^diverse soorten groenten in Tevens leveren wij vanaf heden vers gesnede groenten op bestelling. s Champignons voor de kermis bestellen tot vrijdag 28 augustus ♦s avonds tot 19.00 uur. Verder wensen wij U prettige kermisdagen glas of blik zuidvruchten: zwarte pruimen en rozijnen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 11