j f - 0 REDAKTIONEEL TENNISKLUP SLUITING KANDIDAATSTELLING De sluitingstermen voor de kandidaat stelling voor de dorpsraadverkiezingen van 7 en 8 november 1987 is gesteld op 19 juli a.s Dit geldt zowel voor de verenigings als vrjje kandidaten. Wilt u hier rekening mee houden. Het kiescoraité Vakantie: Wegens redaktionele vakantie zal er op vrijdag 7 en 1A aug. geen Schans ver schijnen De eerstvolgende Schans verschijnt dus weer op vrijdag 21 aug. Overname Schans: Met ingang van 17 augustus a.s. zullen Marcel en Marion Classens, Castelostraat 30 (tel. 1822) de redaktionele werkzaamheden van de huidige redaktie overnemen. De kopij voor de Schans van vrijdag 21 aug. dient dus tijdig ingeleverd te worden op CASTELOSTRAAT 30. Laatste nieuws Tennisclub Thuisblijverstournooi 2 Augustus Voor het thuisblijverstournooi dat op 2 Augustus wordt gehouden kan men zich inschrijven tot 26 juli bij Ans Bonekamp en Toon Dinghs. Er uiordt Ounioren - Senioren Dames- en Heren enkel gespeeld. Inschrijfgeld F1 2,50 p.p. Clubkampioenschappen 31 Augustus t/m 20 September. Voor de clubkampioenschappen is dit keer voor een andere opzet gekozen. Van 31 Augustus t/m 18 September worden de voorronden gespeeld en op 19 en 25 September de finales. Vanzelfsprekend wordt er junioren en senioren dames- en heren enkelspel^" gespeeld en is Baan "2" hiervoor greserveerd gedurende die periode. De wedstrijden duren 2 sets en de inspeeltijd is maximaal 10 minyten. Het reglement en programma zal I week voor aanvang in het clubgebouw worden opgehangen en wordt tevens aan de deelnemers persoonlijk uitgereikt. Inschrijven kan tot 15 Augustus bij Ans Bonekamp en Toon Dinghs. Oeuqd Dorpenkompetitie Diegene die zich hebben opgegeven voor de jeugd dorpenkompetitie krijgen I week van te voren hiervan bericht. T.C.01RLQ/CAST EN RAY N. *>i J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 2