7 JEUGDWERK X 'i OUDERENBOND Doeweek: Op dit mome'ht hebben we helaas te weinig aanmeldingen om een volledige doeweek door te kunnen laten gaan. Julli kunnen je daarom nog opgeven tot en met 12 juli bij Ine Theeuwen. Hieronder zien jullie,het programma zoals het zal z^j-n. bij voldoende aanmeldingen. - - Maandag Sportdag T dinsdag' zwemmen in Walbeek woensdag uitstapje naar donderdag fietstocht naar overnachtingsplaats vrijdag terugtocht en afsluiting 's avonds. Zeskamp Veltum Onder een stralende zon, konden we het resultaat van vorig jaar niet evenaren maar haalden we een verdienstelijke derde plaats. Het was weer heel leuk. Loes en George N. nog bedankt! Jeugd-Wielerronde Voor de dertiende keer gaat dit jaar a.s. maandag de Jeugdwielerronde door en van Noord-Limburg weer van start. Een rekord aantal deelnemers zullen Castenray middels twee ploegen vertegen woordigen. Ploeg 1 (o.l.v. Twam Fleurkens) bestaat uit: Winke'Houwen, Kim Strijbos, Joyce Zegers, Vivienne Dinghs, Kerstin Maes, Sepp Willemsen, Roel Wismans, Ron v.Osch, Ruud Saris, Ivan Maes, Renzo Classens, Marcel Dinghs. Ploeg 2 (o.l.v. Henk Stiphout) bestaat uit: Len Heidens, Debbie Peters, Inge Saris, Debbie Kuijpers, Marly Classens, Luc Strijbos, Wilbert v.Osch, Martijn Direkx, Marcel Dinghs, Rene Marcellis, Tom Houwen, Thijs Arts. Zij zullen vijf dagen lang in een rustig tempo door geheel Noord-Limburg fietsen. Tijdens de middagpauzes wordt voor het klassement gereden, waarbij een heuse gele trui te winnen is. De alom-bekende cyclecross zal op donderdag 16 juli weer in de Schadijker bossen gehouden worden (12.00-14.00 uur). Toeschouwers, moedig onze ploegen daar maar weer eens goed aan! Dinsdags komen de rijders door Castenray om ca.11.00 uur. Kom de rijders ook hier aanmoedigen. Vrijdag zal er tijdens de gezellige prijsuitreiking te IJsselsteyn per leeftijdscategorie de winnaar bekend worden gemaakt. Ouders en iedereen is van harte welkom. Wielrensters en wielrenners, een heel leuk en daarbij succesvolle wielerweek toegewenst. De ploegleiders. *_50+bal Maandag 13 juli is er weer 50+bal in de Wis. Aanvang 20.00 uur. Volksdansgroep De voorgenomen dansmiddagen in de vakantie gaan wegens omstandigheden niet door. De eerste les na de vakantie is op 8 september. Als er ouderen zijn, die graag bij het volksdansen zouden komen, kunnen zich in verbinding stellen met P.Duijkers, tel. 1534. Kom gerust, en doe mee, het is een mooie ontspanning. 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7