3 REDAKT10NEEL BILJARTCLUB B.S.- "de Stek" Ardanta. De Stijlvolle Uitvaartverzorger. ardanta Vakantié: Wegens redaktionele vakantie zal er op vrydag 7 en 14 aug. geen Schans ver schijnen De eerstvolgende Schans verschijnt dus weer op vrydag 21 aug. Overname Schans: Met ingang van 17 augustus a.s. zullen Marcel en Marion Classens, Castelostraat 30 (tel. 1822) de redaktionele werkzaamheden van de huidige redaktie overnemen. De kopij voor de Schans van vrydag 21 aug. dient dus tijdig ingeleverd te worden op CASTELOSTRAAT 30. Ook dit jaar zullen weer enkele instruktie-avonden worden gegeven door Jan Classens enwel op woensdag 15 juli, maandag 20 juli. Op deze avonden is iedereen, maar vooral de nieuwe leden, van harte welkom. Laatste schooldag: Vrydag 10 juli "sport- en spellendag" op het trapveldje aan de Past. Verheggens.tr. Voor uitgebreide informatie zie de Schans van vorige week. Nog even dit: -bijeenkomst om 10.00 uur op school. -picknick om 12.00 uur op het trapveldje (dus boterhammen meenemen; geen drinken). -om 14.30 uur vanaf trapveldje naar huis en grote vakantie. Supporters zijn van harte welkom. P.s.helpers indien mogelijk om 09.00 uur op het trapveldje i.v.m. opbouw en in- struktie. Stopwatch of horloge met sec.wijzer welkom! Zomervakantie: De zomervakantie duurt van maandag 13 juli tot en met vrydag 21 augustus. Eerstvolgende schooldag: maandag 24 augustus! Voor informatie betreffende het nieuwe schooljaar: zie het school-informatiebokje dat de kinderen deze week meegekregen hebben. Kinderen, ouders en alle anderen: een prettige vakantie! *_Schans_nieten enbezorgen in de vakantie: Kinderen van basisgroep 4: vrijdag om half tien op school komen voor het nieten en bezorgen van de Schans. Als je verhinderd bent, zorg dan dat iemand anders je taak overneemt!! De vrydagen 7 aug. en 14 aug. heeft de Schans zelf vakantie. Dan hoeft dus ook niet geniet en bezorgd te worden! Volledige verzorging van begrafenis en krematie. Vervoer binnen en buiten Nederland. Dag en nacht bereikbaar. Mogelijkheid van intekenen f' en Éénmalige Storting. Voor moor Informotio: OhrP. Moot. Castenrsysowog 54. Cottonrty Tol. 04787-1637 b.g.g. Ardanta 04780-89199 (Th. Arts)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 3