TENNISKLUP - EERSTE LUSTRUMVIERING TENNISVERENIGING OIRLO/CASTENRAY Zaterdag 4 juli en zondag 5 juli viert tennisverenigig Oirlo/Castenray haar eerste lustrum. Er wordt een sponsor-toernooi gehouden, waaraan 3 jeugd- en 7 seniorenteams deel nemen. De sponsors van deze teams zijn: ^5»=^ Aannemersbedrijf Dinghs Bouwshop Arts Café Ket Doelhuis Dela Uitvaartverzorging Electro Gommans Interpolis G. Joosten Tennispark Landweert Verbeek Kuikenbroeóerij Zanders Oirlo De wedstrijden zijn op zaterdag van 08.00 - 20.45 uur en op zondag van 09.00 - 18.45 uur. De prijsuitreiking vindt plaats om 19.00 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom; de barbecue staat beide dagen klaar. De tennisvereniging is opgericht op 2 juli 1982 en heeft nu 38 junior- en 83 senior leden. Het eerste en tweede team staan hooggeplaatst in de zgn. dorpenkompetitie, waaraan verder deelnemen de tennisverenigingen Geysteren, Merselo-Vredepeel, Oostrum, Swolgen en Ysselsteyn. De tennisvereniging heeft haar domicilie op tennispark "'t Diekske" gelegen tegenover sportpark "de Heesakker". Er wordt getennist op zgn. all-waether-banen. Zondag 5 juli wordt tevens het nieuwe clubgebouw geopend. D0RPENK0MEPTITIE Onze beide teams in de dorpenkompetitie hebben deze winnend afgesloten en zyn ieder bovenaan hun poule geètndigd. Junioren denk aan de opgave voor de jeugd-dorpenkompetitie vóór 5 juli bij Ans Bonekamp of Toon Dinghs! INschrijfgeld 3,50. Dameskoor Donderdag is de laatste repetitie voor de vakantie om 19.45 uur. Het bestuur wenst iedereen een prettige vakantie toe. De eerste repetitie na de vakantie is weer op donderdag 13 aug. e u ook op vakantie gaat

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 6