REDAKTIONEEL BILJARTCLUB OUDERRAAD Lourdescoinité af d. Venray JEUGDWERK *_Vakantiej_ Wegens redaktionele vakantie zal er op vrydag 7 en 14 aug. geen Schans ver schijnen De eerstvolgende Schans verschijnt dus weer op vrijdag 21 aug. Met ingang van 17 augustus a.s. zullen Marcel en Marion Classens, Castelostraat 30 (tel. 1822) de redaktionele werkzaamheden van de huidige redaktie overnemen. De kopij voor de Schans van vrijdag 21 aug. dient dus tjjdig ingeleverd te worden op CASTELOSTRAAT 30. Ook dit jaar zullen weer enkele instruktie-avonden worden gegeven door Jan Classens enwel op woensdag 15 juli, maandag 20 juli en woensdag 29 juli. Op deze avonden is iedereen, maar vooral de nieuwe leden, van harte welkom. JOgPSRAADVERKIEZINGEN In november worden er weer dorpsraadverkiezingen gehouden. Piet Direks welke namens de ouderraad zitting heeft in de huidige dorpsraad stelt zich niet meer herkiesbaar. Wie wil zich namens de ouderraad kandidaat stellen? Kandidaten moeten woonachtig zijn in Castenray en behoren tot de geleding ouders zoals omschreven in het huishoudelijk reglement van de ouderraad Castenray. De geleding ouders bestaat uit de volgende personen: ouders, voogden en verzorgers van kinderen van 0 tot 4 jaar woonachtig in Castenr en de ouders, voogden en verzorgers van de leerlingen die aan de basisschool te Castenray staan ingeschreven. Hebt U belangstelling in het dorpsraadwerk,stel D dan kandidaat! Opgave t/m woensdag 8 juli bij Piet Direks, Steegkamp, tel, 1415* Bestuur en medewerkers van het Lourdescomité afd. Venray dankt alle milde gevers zeer hartelijk by de onlangs gehouden huis-aan-huis-kollekte. In castenray was de opbrengst van deze kollekte 466,55. Dit bedrag wordt geheel besteed om zieken(volwassenen of kinderen) uit uw omgeving naar Lourdes te laten gaan. Het Lourdescomité. Speurtocht: Door een zeer teleurstellend aantal opgaven kan de unieke speurtocht helaas niet doorgaan. Jammer!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 3