JEUGDWERK L.V.B. Tijdens het afgelopen zaterdag gehouden Rollebol hebben wij éen mooie 2e plaats gehaald. Fietsspeurtocht Volgende week zaterdag 4 juli willen we weer een fietsspeurtocht houden. Gezien het succes van vorig jaar hopen we dat jullie hiervoor ook deze keer weer met een groot aantal opgeven. Tijdens deze speurtocht zullen er ook weer enkele behendigheidsspelletjes gedaan worden zoals: luchtbuksschieten, handboogschieten. Na de speurtocht wacht jullie nog een warm hapje bij café Zegers. Je kunt je hiervoor opgeven t/m 28 juni bij Ine Theeuwen en Frank Weijs. De kosten hiervoor zijn f 3,50 te betalen bij opgave. Doeweek Voor de doeweek kun je je nog opgeven t/m 5 juli bij Martien Duykers, Miep Collin en Frank Weijs. De kosten hiervoor zijn f 37,50 p.p. Jeugdwielerronde Nog ruim twee weken en dan gaat de wielerkaravaan weer van start. Op dinsdag 30 juni a.s. oefenen we voor de eerste keer, bijeenkomst om half zeven op het trapveldje. In tegenstelling tot andere jaren zal iedere deelnemer/ster een bedrag van 10 gulden bij elkaar moeten zien te krijgen. Toch dit bedrag mag slecht bij elkaar verkregen mogen worden door 5 sponsors te zoeken, die 1 cent per gereden kilometer (het zijn er 200) wil sponseren. Dus jongens en meisjes op zoek naar 5 kleine geldschieters. Succes. De ploegleiders. Zeskamp Dinsdag 30 juni wordt er weer geoefend voor de zeskamp. Willen diegene, die zich hiervoor hebben opgegeven, om 19-00 uur aanwezig zijn op het trapveldje in de past.Verheggenstr. De coaches. *_Dorpsraadverkiezingen Over een paar maanden zijn er weer dorpsraadverkiezingen. Onze huidige dorps raadlid Marian Houwen heeft zich weer herkiesbaar gesteld, maar toch zouden wij als LVB graag meer vrouwen in de dorpsraad willen hebben. Eventuele kandi daten voor zitting te nemen in de dorpsraad kunnen zich voor 15 juli opgeven bij een van de bestuursleden. *_Fietstocht Op woensdagavond 1 juli is er een fietstocht. Het is de bedoeling om een fietstocht met opdrachten door Castenray te maken in groepjes van 4 personen. Wij beginnen om 19.30 uur in de Wis. Na afloop prijsuitreiking bij café het Jagershuis. *_Kinderuitstapje Op woensdagmiddag 8 juli maken we een uitstapje met de kinderen. Meer hierover volgende week in de Schans. •„Rollebol r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7