3 TENNiSKLÜP DAMESKOOR *_EiBÜSStertoernooit 52 Inschrijvingen, regen, wind, goeie zin en 10 uur tennis hebben de volgende resultaten opgeleverd; Winnaars poule A; Riek Arts - Ans Bonekamp poule B: Jos van Bree - Piet Wienen poule C: Jos Buddiger - Jan Arts poule D: Nannette van Dijkc - Jessica Lucassens poule E: Kirsti Driessen - Karin Zanders poule F: Davy Clephas - Ruud Zanders poule G: Sander Joosten - Edwin Nabben ^-JêMB^ldorpenkompetitie^ Op 29 en 30 augustus worden in Oostrum en Geysteren weer de wedstrijden in het kader van de jeugdkompetitie gespeeld. Opgeven kan tot 5 juli bij Ans Bonekamp en Toon Dinghs. Je moet dan inschrijven met partner voor dames- en heren dubbel. Kosten 3,50, In de herfstvakantie worden op 19 en 20 oktober de wedstrijden in Swolgen en Oirlo/' castenray gehouden. Het jeugd-dorpen-indoortoernooi wordt eind december of begin januari gehouden. Per 1 juli kunnen nieuwe leden zich weer opgeven. Zij hoeven slechts voor een half jaar contributie te betalen. Aanmelden kan bij onze secretaresse Ad van de Sanden, Haalakker 25, Oirlo. Kosten: junioren 37,50 Senioren 62,50 Inschrijfgeld 25, Volgende week meer nieuws over het lustrumtoernooi Donderdag repetitie om 1 9--95 uur. DORPSRAADVERKIEZINGEN In het weekend van 7 en 8 november 1987 zullen wegens het verstrijken van een 4-jarige periode weer dorpsraadverkiezingen worden gehouden. Hebt u interesse om u in te zetten voor de Castenrayse leefgemeenschap en u kunt zich niet kandidaat laten stellen door één van de Castenrayse verenigingen, meldt u dan bij het kiescomité als kandidaat voor de vrije lijst. Wilt u eerst wat meer informatie, dan kunt u deze verkrijgen bij de leden van het KIES- COMITé Het Kiescomite Jan Bastiaans/Henk Classens/Henk Dinghs NKAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 3