9 BILJARTCLUB TE KOOP Afsluiting Seizoen 86/87 Doordat Ruud van Rhee in zijn slotpartij Ruud Kunen terug wees en beiden op de 2e plaats eindigden, kom Jos Duijkers niet meer van het kampioen schap worden afgehouden, zodat Jos zijn zenuwen kon afleggen voordat hij aan zijn laatste partij begon die hij overigens nipt verloor van Jan Classens. Uit het feit dat Jos zijn trouwschoenen had aangetrokken, gaf hij er toch wel enigszins blijk van dat hij min of meer op het kampioen schap rekende. De hulp van Ruud van Rhee was dan ook een aangename bij komstigheid. Aangezien Henk Classens zijn laatste partij kansloos verloor van Ivo Heufs (beiden eindigden daardoor op een gedeelde Ae plaats), moesten Ruud en Ruud in een 2e onderlinge confrontatie uitmaken, wie aanspraak mocht maken op de 2e prijs en wie genoegen moest nemen met de 3e plaats. Ook nu bleek Ruud van Rhee niet te kloppen, zodat de volgende eindstand kon worden genoteerd; 1 en kampioen: Jos Duijkers 2 Ruud van Rhee 3 Ruud Kunen Voordat de voorzitter de door een milde gever geschonken bekers uitreikte, •werd Ans legers in de bloemetjes gezet, omdat zij als eerste vrouw de euvele moed had om tussen al het mannengeweld deel te nemen aan de persoon lijke biljartkompetitie. De hooggewaardeerde trofee "Hoogst boven het gemiddelde" had in de persoon van Jan Classens een goede winnaar. Jan wist zijn toch al erg hoge gemid delde van 9,33 in het afgelopen seizoen met 15,76% op te schroeven tot 10,80. Voorwaar een prima prestatie. Alle prijswinnaars nogmaals heel hartelijk gefeliciteerd. Na de prijsuitreiking namen de dames de keu ter hand om zich uit te leven op net barakbord. Dit ging Ria Strijbos het beste af, zodat zij zich een jaar lang barakkoningin mag noemen. De trofee en de bijbehorende bloemen werden traditioneel onder begeleiding van de nodige kusjes uitgereikt door Leo Cox. De avond werd verder in gezelligheid doorgebracht met aan het slot het voortreffelijke koud buffet van Gerard Kanters. Gerard, nogmaals heel hartelijk dank voor deze verwennerij en hopelijk mogen we volgend jaar weer van jouw diensten gebruik maken. Aanmeldingen: Belangstellenden voor de biljartsport kunnen zich vanaf heden tot de jaarver- gaderingf 19 juni a.sjals lid aanmelden bij Ger Houwen, tel. 1261. Wil men inderdaad als aktief lid meedoen, dan is spoed geboden, omdat we bijna aan een ledenstop toe zijn. Staande fuchsia's, Vlijtig Liesjes, Salvia's, Begonia's, Blauwe Salvia's Snz. Tussen 12 en 1 uur gesloten. Zelf verpakking meebrengen s.v.p. Chr.Verstraaten, Venrayseweg 135, Horst

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 9