KORFBAL Het seizoen zit er weer op. Na een, mag. ik zeggen, goed geslaagd buurt- korfbaltoernooi op zaterdag 23 mei waar het gezellig was, was de avond ook niet mis. Het toernooi werd na een beslissingswedstrijd tussen Past. Verheggenstraat/Leike en De Roffert gewonnen door de Past.Verheg./Leike. Ik denk dat dit volgend jaar best herhaald mag worden. Spellenmorgen Op de druilerige zaterdagmorgen hebben de jeugdige meisjes van 6-16 jaar hun spellen afgewerkt. Het kussengevecht was het hoogtepunt en er werd flink gemept (ook meisjes kunnen dat!). De winnaars waren: 6-8 jaar 9-11 jaar 12-16 jaar 1Jessie Cox Karin Classens Joyce Zegers 2. Loes Cox Debbie Peters Sindy Hesen 3. Chantal Emonts Donna Rambags Chantal Versteegen Ook deze morgen is zeer goed -geslaagd; ''misschien 'Jvoor de 12-16 jarigen iets minder, maar het was wel gezellig. Ik wil dan ook iedereen danken voor de hulp en inzet. Toernooi Dis Zaterdag il. hebben de pupillen de 3e prijs gehaald op het jubileumtoernooi van Dis. Door het slechtste doeigemiddeide schoven de pupillen van plaats 1 naar plaats 3. De junioren eindigden op de laatste plaats. Zondag waren de senioren aan de beurt. Senioren 1 haalde de 2e plaats en een beker. Ook zij moesten de 1e plaats afgeven aan Dis 1 omdat zij een slechter doeigemiddeide had dan Dis. De senioren 2 eindigden op een 5e plaats. We wensen iedereen een prettige vakantie toe en dat we in augustus weer met frisse moed aan het nieuwe seizoen kunnen beginnen. Oproep! Wie houdt van korfballen en omgaan met kinderen. Voor hen hebben we nog enkele vakatures als leidster ter beschikking. U kunt kontakt opnemen met Ria Geerets, tel.1488. U bent van harte welkom. De groeten en tot augustus '87 *J. 't «JONG Voor at uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764 -1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7