10 S.VC.-junioren SPAARKAS a Het voetbalseizoen 1S86-1987 zit er weer op. Afgelopen zaterdag vond de afsluiting plaats voor de C t?m f-elftalèen. Ook nu werkte het weer niet mee, maar nog een keer uitstellen wilden we toch niet doen. Het programma werd wat vlotter afgewerkt als eigenlijk de bedoeling was en omdat we nergens binnen konden, hebben we de prijsuitreiking van de spelen maar •-• eg gelaten. Daarom hier de uitslagen per elftal: F-elf tal: 1. Sepp willemse 2. Luc Strijbos 3. Joris Tijssen 1. Ejorn Vroemen 2. Leander Tijssen 3. Bart Joosten en Donny Clephas 71 punten 68 64 C2-elf tal 1. Martijn Jeucken 2. Dirk Voermans 3. Luc Dircks 80 61 56 pun ten Cl-elftal: 1. Leon Strijbos 2. Dirk v.d. Broek 3. Ruud Zanders 31 pun ten 76 V 71 Zoals gebruikelijk werden tijdens deze afsluiting ook weer de "Voetballers van het jaar" bekendgemaakt. Dit wil echter niet zeggen tiat er alleen maar naar het voetballen ge,<eken wordt, integendeel. Er wordt vooral aelet op inzet, houdina, het geven van het goede voorbeeld. De geiukkioen dit seizoen waren A: Ruud Nabben B: Danny Wismans C2: Luc Dircks Cf: Pim v.d. Broek Dl D2 E Ivan Maes Jorrit Wil1ems Paul Buddiaer Michiel Houwen Shirtswaarschijnlijk zijn er nog een paar spelers, die hun shirt nog niet ingeleverd hebben (cf het zonder naam ingeleverd hebben). Lever dit zo snel mogelijk in, of geef even door dat je naam er niet op stond. Elf talfotos enkele weken geleden zijn er van eik elftal foto's Ge maakt. Deze kun je bestellen. Ze kosten f2,- per stuk. Heb je hiervoor belangstelling, gooi dan even een briefje in de bus met naam en elftal bi J, Jos'. .Jan s sen.. Zijn de afdrukken klaar, dan krijg je de foto thuisbezorgd Vrijdag 3 juli a.s. is er een feestavond voor de leden. We gaan dan naar Zaal "Roelanzia" in IJsselsteyn, waar we eerst een diner krijgen, en waar we ook de rest van de avond doorbrengen. Vertrek om 19.30 uur. Willen degenen, die meegaan, zich opgeven vóór 27 juni bij Jac en Truus. 1. Roel .Classens 2. Rutger Eos 3. Tom Smits 46? pun tee 44 43} E-elftal 1. Rene v. Tiibura 2. Freek Kuypers 3. Tom Tie 1 en 54? pnt 52 50 D2-elftal 60 58 55} punten Dl-elftal: cit Tcb'oftrs r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 10