JEUGDWERK Bloemenaktie Vanmiddag vanaf 13.30 uur komen wij weer bij u langs met onze jaarlijkse bloemenaktie. Net als voorafgaande jaren hebben we nu ook weer verschil lende soorten een-jarige planten en snijbloemen. In verband met een sport dag voor de bestuursleden zal er dit jaar niet op zaterdag nabezorgd worden. Als u op vrijdagmiddag niet thuis bent en u zou toch graag planten en/of bloemen willen hebben, geeft u dat dan door aan Miep Collin (tel.1784). Deze zullen dan vrijdagavond bezorgd worden. Bowlen Het bowlen wat we gepland hebben op zaterdag 16 mei kan helaas niet door gaan 10-jarig bestaan Iedereen vanaf 12 jaar kan zich tot en met dit weekend nog opgeven voor deelname aan de zeskamp op 31 mei a.s. bij Ine Theeuwen, tel.1812 *_Rollebol Zaterdag 20 juni vindt de jaarlijkse Rollebol weer plaats. Iedereen vanaf 6 jaar kan zich opgeven t/m 25 mei bij Ine Theeuwen, tel.1812. Afd1_K1J1B1 Donderdag 21 mei hebben we de laatste club-avond van dit seizoen. Dit wordt natuurlijk een heel aparte avond, want we gaan gourmetten, (leuk hè) Julie hoeven hiervoor nikt te doen. Wij zullen zorgen dat alles klaar staat, als jullie komen. Je moet van te voren natuurlijk niet eten, want je krijgt meer dan voldoende bij deze gourmetparty. Deze avond begint om 18.15 uur. 4-daagse De A-daagse staat ook al weer voor de deur. Deze wordt gehouden van 11 t/m 14 juni. We zullen natuurlijk, net als andere jaren, weer gaan oefenen. We beginnen hiermee op dinsdag 12 mei a.s. om 18.15 uur bij de Wis. Degene die niet mee willen doen of een avond niet kunnen, kunnen zich af melden bij een van de leidsters. Kamp Zoals jullie al allemaal weten gaan we op kamp van 20 t/m 24 juli en wel naar Hulsberg (bij Valkenburg). Dit zal ook weer- een enorm spektakel worden. Je kunt je nog opgeven hiervoor tot vrijdag 15 mei a.s. Daarna gaat het niet meer!!! Bij een van de leidsters. Kosten zijn f 70,= per persoon. MOET JE DÓEN!!»!! Denk aan het opgeven voor de ZESKAMP op 31 mei a.s. Zeskampspellen o.a.: - zeephelling - eieren gooien - hooiberg duiken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7