JEUGDWERK *_Aanmelden nieuwe leerlingen schooljaar 87-88 Op dinsdag 5 mei bestaat er voor de ouders de gelegenheid hun kind te laten inschrijven op onze basisschool. U kunt dan tussen 16.00 - 17.30 uur op school terecht. Zou de datum en/of tijd niet schikken, dan kunt u altijd een andere afspraak maken. Het betreft hier dus kinderen, die in de periode tot aan de zomervakantie 1988 vier jaar worden en die u het komend schooljaar, bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd, onze school wenst te laten bezoeken. Om de juiste persoonlijke gegevens te kunnen noteren, is het raadzaam uw trouwboekje mee te brengen. Naast de inschrijving bij de direkteur van de school, kunt u tevens kennis maken met de leerkracht van basisgroep 1 juffr. Riet Peeters. Bloemenaktie Volgende week vrijdag 8 mei houden wij weer onze jaarlijkse bloemenaktie. 's Middags vanaf 13.30 uur komen we dan weer bij u langs om de bloemen en voor het eerst dit jaar, planten te verkopen. De opbrengst hiervan zal nu ook weer besteed worden aan het kamp van de K.J.B. en de Doeweek. Wilt u van te voren al bestellen omdat u 's middags niet thuis bent, of omdat u een grote bestelling heeft, dan kan dat tele fonisch bij Miep Collin, tel. 1784. Deze bestellingen zullen dan vrijdag avond rondgebracht worden. Zaterdag 16 mei willen we gaan bowlen. We gaan dan bowlen van 19.00 - 21.00u. Je kunt je hiervoor opgeven bij Frank Weijs en Ine Theeuwen. De kosten hiervoor zijn f 6,00 per persoon te betalen bij opgave. *_Rollebol Omdat het vorig jaar ook voor de jongste groepen zo goed geslaagd is, hebben we besloten dat zij dit jaar ook weer mee kunnen doen. Iedereen vanaf 6 jaar kan zich dus opgeven voor de Rollebol, wat dit jaar gehouden wordt op 20 juni in Lomm. Wij zouden ook graag enkele ouders willen vragen om zich op te geven als leiding voor de jongste groepen. Dit kun je doen bij Ine Theeuwen, tel.1812. *_1_0-jarig bestaan Voor de zeskamp die gehouden wordt t.g.v.,het 10-jarig bestaan op 31 mei a.s. kun je je nog opgeven tot 8 mei a.s. bij Ine Theeuwen. Bowlen Denk aan het opgeven voo ZESKAMP op 31 mei a.s. Zeskampspellen o.a.: - zeephellirig - eieren gooien - hooiberg duiken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 9