14 Castenray I - B.V.V. 2; 8-0 Zonder echt voluit te hoeven gaan, versloeg Castenray op zondag 12 april een wel erg tam spelend Blitterswijck met maar liefst 8-0. De wedstrijd was in feite al na vijtien minuten beslist door doelpunten van John Versteegen (kopbal na prima voorzet Caro Versteegen), Frank Weys (op aangeven van Nico Büddiger) en Twan Fleurkens (na een vloeiende combinatie tussen Christian Broere en Frank Weys). Nog voor de pauze bereikte S.V.C. bijna spelenderwijs een 7-0 voorsprong. De doelpunten werden gescoord door opnieuw Frank Weys, Jac Wismans (schitterende afstandspegel), John Versteegen (na een imponerende solo) en Frank Weys, die met zijn derde doelpunt,in één speelhelft dus een glaszuivere hattrick op zijn naam bracht. In de tweede 45 minuten zakte de concentratie begrijpelijkerwijs enigszins, hetgeen het spelpeil niet ten goede kwam. Castenray bleef de betere ploeg, maar slaagde er nog maar één keer in de B.V.V.- doelman te verschalken, ondanks de poging van Toon Knoops in de rust om de motivatie op te krikken. Hij beloofde voor elk doelpunt boven de 10 één week extra af te wassen voor Truus. Helaas voor Truus was de ploeg Toon goedgezind en stopte de productie na het achtste doelpunt (het tweede van Twan Fleurkens). Excelsior 1 (Broekhuizenvorst- Castenray 1? 4-1 Op dinsdagavond 14 april werd S.V.C, door derde klasser Excelsior ingehuurd om als paaslam te worden geslacht. En het zag er in de beginfase inderdaad naar uit dat Excelsior de geplande grote overwinning ging behalen. Na 10 minuten was het namelijk al 3-0 J Daarna pakte S.V.C, de zaken energieker aan, dekte zeer consequent en gokte snelle uitvallen op Twan Fleurkens, Jac Wismans en Frank Weys. Het goede tegenspel van Castenray leverde in de tweede helft een verdiende tegentreffer op, welke werd gescoord door invaller Jac Seykens. Een kwartier voor tijd scoorde Excelsior een vierde goal die geannuleerd had moeten worden vanwege buitenspel. Venray 4 - Castenray 1; 0-1 Op tweede Paasdag stond de traditioneel moeilijke uitbeurt tegen Venray op het programma. De eerste ontmoeting tussen beide ploegen in dit seizoen was dankzij de roodhemdën ontaard in een enorme scheldpartij richting scheidsrechter. Ook nu probeerden de Venrayse spelers het verschil in kwaliteit te compenseren door middel van geklets en gezeur, maar ook door het maken van enkele fikse op de man gerichte overtredingen. Zo moesten met name Christjan Broere en Caro Versteegen het in de beginfase ontgelden, maar dankzij het wonaerwater van de toegesnelde medicijnman Toon (zwarte panter) Knoops verbeten beide spelers de pijn. Uitvallen was er namelijk afgelopen zondag niet bij, aangezien Castenray al gehandicapt aan de wedstrijd begon. Twan Fleurkens startte vanwege maagklachten niet in de basis, terwijl aanvoerder Nico Büddiger veel hinder ondervond van een vervelende rib-blessure. Door al deze oorzaken was good-old Jan Houwen weer eens van stal gehaald om te bewijzen dat hij het libero-spelen nog steeds erg goed beheerst. De 39( i O-jarige speelde een prima partij. S.V.C. nam in de eerste helft een verdiende voorsprong dankzij Frank Weys die een mooie Castenray-aanval fraai afrondde. In het tweede part namen de Venrayse spelers in defensief opzicht veel risico5s, maar de Castenray-voorwaartsen slaagden er maar niet in uit de vele goede kansen een tweede treffer te scoren. De corners die Venray forceerde werden bekwaam verwerkt door een evenals dinsdag tot grote hoogte stijgende Henk Versteegen, die zich met broer John tot de absolute uitblinkers mocht rekenen op deze paasmaandag. OSCAR 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 14