8 ongeveer overeen met de schatting van de bouwcie. De werkzaamheden zijn gestart meteen na karnaval. Volgens het werkplan van de aannemer is de bouw klaar vóór de bouwvakvakantie. De Stichting Gemeenschaps huis zegt tegenprestatie toe aan uitvoerders "yah" dë"'zèlf werkzaamheid. In welke vorm wordt niet vermeld. 4. Woningbouw Hoewel volgens wethouders Willems in de komende jaren geen sociale woningbouw op de kerdorpen gerealiseerd zal worden, vindt de dorpsraad het toch nodig om de werkelijke woningbehoefte te onderzoeken. Op de oproep in het dorpsblad hebben 15 personen gereageerd: 9 huurwoningen 2 bejaardenwoningen2 aanmeldingen na afloop van deze vergadering) 3 premie-woningen 1 overige. Hierover zal een gesprek met de wethouder aangevraagd worden om alsnog enekele huurwoningen te kunnen bouwen. Nogmaals om by inschrijving bij de woningbouwver eniging dit ook door te geven by de dorpsraad, zodat men op de hoogte is van de werkelijke behoefte in het dorp. 5a. C.A.I. Het ziet er naar uit, dat realisatie op de kerkdorpen nog enige jaren op zich zal laten wachten en dat deze dan bovendien duurder zal uitvallen. Abonnement voor Venray nu reeds 15,15. Indien Horst aansluit vanaf Venray bestaat mogelijkheid dat Castenray eerder aangesloten kan worden. b. Het zal nog een aantla jaren duren, voordat voor dit gebied concrete plannen gemaakt kunnen worden. c. R-73: Het is nog niet bekend of dit een 2- of 4-baans autoweg gaat worden. Op- en afritten in Castenray zullenv erdwijnen. Inspraakronde m.b.t. geluids overlast en geluidswerende maatregelen volgt nog. d. Voorzitter dorpsraad B. v. Casteren is gekozen in-de. gemeenteraad en legt derhalve zijn funktie in de dorpsraad neer. Hij dankt de gemeenschap voor het in hem gestelde vertrouwen en wenst de dorpsraad en stichting gemeenschapshuis sukses toe met hun werkzaamheden voor de toekomst. Opvolger is nog niet bekend. 6. Rondvraag a. P. Poels: er is geconstateerd, dat nog steeds op sommige plaatsen huisvuil en grof vuil gedumpt wordt in greppels. Dit kan toch allemaal meegegeven worden met de vuilophaaldienst. Gevraagd wordt de inwoners hierop attent te maken. b. Dhr. A. Dinghs stelt nog enkele vragen m.b.t. de verbouwing en gunning en of de Stichting korrect gehandeld heeft. De Stichting heeft korrekt en verantwoord gehandeld. Ook volgens de geldende wetten in de bouwwereld. De voorzitter van de Stichting zegt nooit een toezegging, ook niet mondeling, aan de fa. Dinghs te hebben gedaan. c. Dhr. H. Dinghs vice-voorzitter van de dorpsraad dankt de voorzitter voor de prettige samenwerking de afgelopen 2\ jaar en feliciteert hem met zijn verkiezing(met maar liefst-74% van de uitgebracht stemmen) en nodigt hem uit adviserend lid van de dorpsraad te blijven. Tot slot wordt hem een attentie aangeboden. 7. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering, dankt iedereen voor de inbreng en noaigu het kerkbestuur uit om de vergadering over te nemen. (Notuliste N. Kuypers-Hagens) lit

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 8