20 NAGEKOMEN VERSLAG Castenray 1 - Resia 2: 5-1 Castenray heeft afgelopen zondag op gepaste wijze revanche genomen door de reserves van Resia met lege handen huiswaarts te sturen. Na weken van behelpen op een hobbelige (met dank aan de gemeente voor het regelmatig walsen van het trainingsveld) en keiharde ondergrond, kon er eindelijk weer eens onder normale omstandigheden gespeeld worden. De oranje-hemden uit Wellerlooi slaagden er SSn helft in de S.V.C.-ers bij te benen, maar moesten in de tweede 45 minuten een conditionele veer laten. Twan Fleurkens opende de score na een tiental minuten door de Resia-aanvoerder de bal te ontfutselen en met een bekeken schuiver te doelpunten,, Na een slippertje in de S.V.C-achterhoede kwam Resia op gelijke hoogte, maar na de thee werd de Wellerlooise ploeg vast gezeto Na goed stoorwerk kwam Frank Weys in een uitgelezen positie en dat betekende de tweede Castenray-treffer. Resia ging meer risico nemen waardoor Castenray steeds meer ruimte kreeg voor gevaarlijke aanvallen, In de zeventigste minuut legde Jac Wismans de bal panklaar voor Twan Fleurkens, die daarna op beheerste wijze de strijd definitief irc Castenrays voordeel besliste. Overigens maakte coach Toon Knoops voor de wedstrijd bekend, dat hij ook het volgende seizoen in Castenray zal blijven. Vooral hierdoor konden de onder handelingen met doelman Henk Versteegen succesvol worden afgerond. Na 17 uur van keiharde gesprekken kwam men tot een accoordj Ook de komende 17 maanden blijft Hènkie de Verschrikkelijke voor S.V.C. behouden, O S C A R 1 B.V.V. 1 - Castenray 1: 3-4 Op uitnodiging van Blitterswijck speelde S.V.C. op dinsdagavond 24 maart een oefenwedstrijd tegen B.V.V, In een bij vlagen uitstekend gespeelde wedstrijd behaalde Castenray een verdiende overwinning, O S C A R 2 Leunen 4 - Castenray 12-2 Even gloorde er hoop na het punt verlies van MelderalG, vorige week in Blitterswijck geleden, maar momenteel bedraagt de afstand in verliespunten vijf, dus de hoop is weer grotendeels vervlogen. En dat terwijl S.V.C, afgelopen zondag met twee punten terug had moeten komen, want drie-kwart van de wedstrijd was Castenray beter en sterker. De blauw-witten faalden echter in de afwerking,, Met name Twan Fleurkens had de wedstrijd voor de pauze kunnen beslissen, maar zijn vizier stond niet helemaal op scherp afgelopen zondag. S.V.C, opende de score na een uitstekende doorsteekbal van John Versteegen op Jac Wismans, Na de thee was Castenray ondanks de tegenwind opnieuw sterker, maar het tweede doelpunt bleef te lang uit, ïïit de sporadische tegenaanvallen wist Leunen twee keer op zeer gelukkige wijze te scoren en Castenray keek tegen een onverdiende achterstand aan. Gelukkig wist Henk Stiphout met een beauty van een goal de gelijke stand op het scorebord te krijgen waardoor de schade achteraf beperkt bleef tot 4Sn i v-xa. j O S C A R 5 iQ/voetbal

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 20