7 DORPSRAAD v' 1 'r r. K Verslag Dorpsraad 16-3-87 1De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opm.: a. De omheining van het speelveld aan de past.Verheggenstr. is nog niet hersteld. b. De bijeenkomst in het Venrayse gemeentehuis over het al of niet verlenen van vergunning aan een recyclingsbedrijf voor oud papier, glas, oude metalen en witgoed werd bijgewoond door een afgevaardig de van de fanfare. c. Het aantal inwoners in Castenray was eind 1986 niet 881 maar 821. d. Het gekapte perceel bos aan de Castenraysebergen wordt herplant. Het plantklaar maken van het perceel is reeds begonnen. e. Rustbank Vliegert is nog niet hersteld - wordt doorgegeven bij de gemeente. fDichtgeslibde bermsloten. Bij de gemeente is gevraagd om deze uit te diepen. 3. Kascontrole dorpsraad en Schans is uitgevoerd en keurig in orde bevonden door de.heren Bastiaans en Kunen. 4. Verkiezingen. 7 Er wordtieëh'kië'scomité gevormd: dhr Dinghs, J.Bastiaans en H.Classens. Aan de leden' wordt gevraagd in de volgende vergadering kenbaar te maken of men al of niet herkiesbaar is voor een volgende periode. 5. Agenda jaarvergadering 8 april. Agendapunten zijn: Woningbouw, Verkiezingen en Bestemmingsplan. De nauwkeurige agenda zal in de Schans gepubliceerd worden. Evenals de notulen van de jaarvergadering 1986. 6. Mededelingen. - Woningbouw. Aan de Horsterweg(aan de achterzijde van de Past.Verheg genstr.) zullen 4 multifunctionele huurwoningen gebouwd worden. - Het gesprek tussen provincie en hoofdplantsoendienst over de beplan ting aan de Horsterweg heeft nog niet- plaatsgehad. - Castenrayseweg - wateroverlast. Aan het einde van de Castenrayseweg blijven bij regenweer grote plas sen water staan in de berm. Voorgesteld wordt om ook hier verharde berm aan te leggen. Dat zou ook veel veiliger zijn voor voetgangers. Dit wordt aangevraagd bij de gemeente. 7. Rondvraag. a. Kwitanties Schans. Indien men wenst kan men een kwitantie ontvangen voor de betaling van de Schans. b. Loslopende honden. In het buitengebied zijn veel gezinnen met loslopende honden. Ge vraagd wordt er op toe te zien dat deze honden op eigen erf blijven. De voorzitter sluit de vergadering. Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRUF Nusseieinsiraa! 26 Horst-America Telefoon 04764 -1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7