7 ■%t L.V.B. Vervolg fanfare Afscheid musicerende leden: "-i 'iiy| In het afgelopen jaar traden uit onze gelederen: V Rikie Strijbos, Marie-Louis v.Rensch, Ria Dinghs en Edwin Dinghs. De voorzatter dankte allen voor hun inzet, betoond aan de fanfare iri-dé. afgelopen jaren en wees er met nadruk op dat zij ten alle tijde welkbm zijn als zij weer plaats willen nemen binnen onze gelederen. Als blijvend aandenken bood hij de .verenigingstegel aan. Na het afwerken van de resterende agendapunten, dankte de voorzitter de aanwezigen voor hun getoonde interesse en inbreng waarna de algemene leden vergadering werd gesloten. Vergadering Denk aan de .algemene vergadering op 18 maart om 20.00 uur in de Wis. *_Kulturele kringavond Maandag 16 maart kulturele kringavond in de schouwburg te Venray. Aanvang 19.00 uur. Programma: 1Opening door kringvoorzitster •2. Huldiging 50-jarige jubilarissen 3. Medische wetenschap: 'n techniek? Inleiding door mw. W-.J. v.Deursen- v/d Akker. Morele vragen rondom technische ontwikkeling op het gebied van de medische wetenschap. 4. Pauze met koffie en vlaai. -- 5. Toneel: Harry's nachtmerrie. Blijspel in -3-bedrijven door de toneelver. uit Overloon. Onkosten f 10,00 per persoon. Opgeven t/m 13 maart bij Cis Stiphout, 1373. Kursus Volksschilderkunst. Deze kursus kost f 120,00 incl. materiaal en lessen.- We willen deze kursus begin september starten. De bedoeling is deze kursus 's middags van 13.30 tot ca. 15.30 uur te laten plaatsvinden. Opgeven tpt 16 maart bij Cis Stiphout, tel. 1373 naaimachines De kursus Omgaan met naaimachines kan nog in april gegeven worden wegens opheffing van H.V.P. Opgeven tot 16 maart bij Cis Stiphout. Modeshow Op woensdag 25 maart gaan we naar een modeshow in Tienray. Deze avond wordt verzorgd door modehuis Cruysberg en begint om 20.00 uur. Onkosten f 5,00 p.p. Opgeven voor 16 maart in verband met kaartjes bestellen. Vervoer regelen met elkaar. Opgeven bij Cis Stiphout, Tel. 1373. - Excursie De excursie naar de praktijkschool die in februari is uitgesteld, gaat door op dinsdag 31 maart. 's Morgens 10.00 uur ontvangst metkoffie. Dia's in hetinfocentrum van de school bezichtigen en daarna bezichtiging van de meststraat. Tussen de middag warme maaltijd. Daarna worden enkele bedrijven van de school bezocht, waarna de dag om ca. 16.00.uur wordt afgesloten. Onkosten f 15,00, opgave voor 15 maart bij Ria Luykx, tel. 1613.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7