JEUGDWERK FANFARE RUITERKLUP Langlaufen Vijftig jeugdigen hebben zich afgelopen zondag weer prima geamuseerd in de Ardennen. Dereakties waren weer allemaal positief. Dit wordt volgend jaar dus zeker weer herhaald. Jongmegjesbal Morgen, 7 fieb. is het dan zover. Dan zal onze nieuwe jeugdprinses bekend worden gemaakt. Zij zal om ca. 21.00 uur uitkomen. Ook hopen wij prins Martien met de Raad van Elf te mogen begroeten. Ook prins Pafcric en de jeugdraad zullen op deze avond aanwezig zijn. De muziek wordt verzorgd door de Mighty Mickey's. Aanvang 20.00 uur. Sluiting 23.00 uur. Iedereen vanaf 12 jaar is welkom. Zwemmen Zaterdag 21 feb. gaan we zwemmen in de Berkt te Baarlo. We vertrekken dan om 18.30 uur en zijn terug om 22.00 uur. Je kunt je hiervoor opgeven bij Fnank Weijs, Miep Collin of Ine Theeuwen. De kosten zijn f 3,00 per per soon te betaleri bij opgave. Dia/video Deze zal gehouden worden op 8 maart ('s middags) i.p.v. 7 maart. Hou deze middag alvast vrij. Vanavond repetitie in De Wis, aanvang 20.00 uur. Morgen, zaterdag 7 feb. receptie fanfare Kronenberg, 20.oo uur Zondag, 8 feb. receptie fanfare Maashees. Aan de beurt ter receptie te gaan is groep 3: Nel Strijbos, Wiel van Rensch en Louis Vroemen. Woensdag 11 feb. Vergadering Comité Muziekfeesten in het Jagershuis. Aanvang 20.00 uur. Zondag 22 feb. eigen receptie in De Wis b.g.v. het behalen van de pro vinciale en landelijke kampioenswimpel. Aanvang 11.00 u. einde 13.00 uur! Op de indoor springwedstrijden te Well om de Limb.kampioenschappen voor ponyruiters behaalde Carla Wismans de vijfde prijs in de klasse C-L en werd Janette Arts zevende geplaatst in de C-B klasse. Beide amazones mogen door naar Wanroy. Daar worden op 7 en 8 maart de N.K.B. kampioen schappen verreden. Wegwijzer Nieuwe secretaris van de ruiter- en ponyclub is: Frank StiphoutLollébeekwe|f 465 8 T1 AL Castenray, Tel.1373.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 4