9 f. L.V. B. STUDIECLUB V. H. INDOOR-TOERNOOI 8 FEBRUARI Toernooi-informatie: Tijd zondagmiddag 8 februari van 1300-ca17UO uur (afhankelijk van het aantal inschrijvingen) Tennishal 'De Riet', Wèltersweiae 22a, Horst Dames-dubbel; heren-dubbel 10,p-p.» te voldoen bij opgave t/m zondag 1 februari bij Ans Bonekamp of bij Toon Dinghs Plaats Speelwijze Kosten Inschrijven Opgeven mét en zónder partner is mogelijk! Doe gerust mee, want het zal ongetwijfeld een gezellig toernooi worden waarbij we als T.C. weer ztillen proberen de indelingen naar nivo zo gelijkwaardig mogelijk te maken. En door ook 's winters wat vaker te spelen blijft het ritme en de goede 'slag' gehandhaafd. Daarvan kun je in de warmere maanden alleen maar profijt hebben. *_Film Op woensdag 4 feb. om 20.00 uur in de Wis wordt er een film (op grootbeeld scherm) vertoond over Castenray o.a. vrouwenvoetbal en de uitwisseling. Op deze avond zal ook het wandkleed dat door dames van de LVB gemaakt is, aangeboden worden aan de stichting van het gemeenschapshuis. Er komt ook iemand die voorbeelden zal laten zien van de cursus volks schilderkunst. Oberen Zi.in er dames en/of heren die op 14 feb. met de zittingsavond willen oberen. Opgeven bij Cis Stiphout, tel. 1373 Kringaktiviteiten Bezinningsdag. Op 10 mrt. (dinsdag) in Heeswijk van 10.00 - 16.00 uur. Thema: Wat denk je van de veranderingen in deze tijd en hoe ga ik ermee om, o.a. opvoeding, relatie, geloof, scholing en vorming. 's Middags wordt er een diner verzorgd, waarna de middag in het teken van het huis staat, o.a. rondleiding en dia's, evt. gesprek met bewoners. Kosten van deze dag f 22,50. Opgeven bij Cis Stiphout, dit weekend. Gespreksgroep emancipatie Het ligt in de bedoeling deze cursus te organiseren in feb. en wel op 4, 11, 18 en 25 feb. Als discussieleidster zal Marian Kaufman gevraagd worden. Discussieonderwerpen zijn: Nota's Emancipatieplan van de regering en de gemeente Venray. Opgeven dit weekend bij Cis Stiphout, tel. 1373. Dinsdag .3 feb. om 13.00 uur discussiemiddag in café Hesen voor ae mesterij. Thema van deze middag is: Klimaat Afleverp'atroon - Voermethoden Biggenopvang

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 9