BILJARTCLUB FANFARE Uitslagen: Bejaarden - Griendtsveen 4-4 Ketsers A - Vriendenkring A 2-7 Ketsers B - Vroemen B 9-2 Melderslo C - ketsers C 9-2 Ketsers D - Gr'vorst D 7 - 4 Melderslo E - Ketsers E 3-8 Programma: vrij. 6/2 don. 5/2 don. 5/2 din. 3/2 maa. 2/2 Op woensdag 11 febr. is er weer een instruktie-avond voor o.l.v. Jan Classens Iedereen, ook niet-leden, zijn op deze avond van harte welkom. Vanavond geen grote repetitie. Wel groepsrepetitie voor de jeugdleden om 20.00 uur in de basisschool *_0ud papier Morgen, zaterdag, ophalen oud papier. Aan de beurt is groep 1 Vertrek bij de chauffeurs om 10.00 uur. Zorg voor vervanging als je verhinderd bent. chauffeur Ophalers Toon Bloemen Peter Weijs, Mike Kleeven Piet Madou René Duijkers, Maria Camps, Yvonne Vroemen Geert Janssen Geert Dinghs, Wiel Dinghs Morgen,_zaterdag, serenade Prins Martien VI Bijeenkomst in carnavalstenu om tien voor acht in café Zegers. Aansluitend gaan we dan om acht uur naar de Wis voor een serenade aan de Prins. Marsboekje meebrengen, plus "lang zal hij leven" en Heidewitzka" Tijdens de receptie van de prins OBEREN door groep 4: Caro Versteegen, Toon Stiphout, Angelique Jenniskens, Marian Gommans, René Duijkers, Mike Kleeven, Els Jacobs en Petra van Rhee. Zorg voor vervanging als je zelf verhinderd bent. Repetitie 13 en 20 feb. a.s. In verband met carnavalsaktiviteiten od deze beide vrijdagen in de Wis, willen we de repetities voor deze beide data als volgt vaststellen: a. I.p.v. vrijdag 13 feb., repetitie op dinsdag 10 feb. van half acht tot negen uur in de basisschool. b. Op vrijdag 20 feb. repetitie van half acht tot ca. half tien in de basisschool. We zullen dit de eerstvolgende repetitie nog nader met elkaar overleggen. Ketsers A - Ketsers B - BI'wijk C - Ketsers D - Melderslo E- Bejaarden - woe. 4/2 Instruktie-avond: Lottum A Blitterswyk B Ketsers C Middeljjk D ■Ketsers E Sevenum N\l

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 7