12 A BC F E FN 3 RU 11 O F T '37 AFLTVFRING 4. Na een tijd van bezinning en 'net formeren van de Familie is het tijd aeworden dat de mensen van Castenray eveneens de familieleden leren kennen. Hiervoor is de Receptie van Frins Martien VI een mooie gelegenheid. Sommige leden van de Familie waren er zodanig van onder c'e indruk dat ze hun naam niet eens meer wisten, en hebben zodoende maar een naam opgegeven. Ais blijkt dat deze misschien niet juist is, kunnen we dat niet meer herstellen en zullen ze Carnaval '87 moeten leven onder de desbetreffende naam. DUSa.s. Zaterdag 31 Jan. in Gemeenschapshuis "P.F WIS" bekend making van 50FRENFAMILIF '87. ALAAFii i KNUPPELS EN KNUPPELINNEKES Ik den ennige, echte prins, Martien VI, wil efkes het iën en ander recht zette. Dat den knuppel bej mej thuus is weggehalt, dat is woar, alles wat dornoa geschreve is hieroaver ien de Schans en op raambiljette, kumt nie van mej af. Net zó min zien die 2 resersjeurs Mök en Co (volgens mej Nep en Co), dur mej iengehuurt urn de knupDel bovve water te hale. Ik vient ut ok nie nüedig, want ut holt blieft 'toch brieve. Mar ut idee um en paar meter bier ut te loeëve an de gene den de knuppel trugbrengt. Dor wil ik wel ien mit goan. De road van elluf stöt agter mej en het belooft mej te steune. Mar dor meuge grüs nog wat sponzers bej komme, zódat ut bier kort tigge mekaar ar. zit; Ik halt van échte meters. Mien vurstel is um de ütwisseling van knuppel en bier plats te loate viende zoaterdag op de resepsie wor de ierlukke vriende, jatters of bezitters, al dan nie ien gezelschap van Mök en Co, ten toniële zulle verschiene. Ge wet ut: Doet mit, doet mit de urste Carnaval in de Wis, den zit. PRINS MARTIEN

Castenrays dorpsblad De Schans | 1987 | | pagina 12