4 TE KOOP JEUGDWERK L.V. B. Wegens overcompleet tegen redelijk vergoeding over te nemen GESTETNER STENCILMACHINE Voor informatie: H. Classens, tel. 1781 *_Bestuursbenoeming: In verband met het statutair aftreden van h. Classens hebben binnen het bestuur enkele benoemingen plaatsgevonden enwel de volgende: ondervoorzitter - Henk Stiphout sekretaris - Ine Theeuwen We wensen beiden veel sukses met hun nieuwe funktie. De eerste de beste: Meisjes: 1. Sandra Kunen - 11 pnt. Jongens: 1. Rob Weys - 6 pnt. 2. Wendy Classens - 12 pnt. 2. Edwin Dinghs - 7 pnt. 3. Kim Strijbos - 13 pnt. 3. Mike Smits - 12 pnt. Chant.Versteegen- 13 pnt. 4. Joris Arts - 14 pnt. 5. Nicole Strijbos - 18 pnt. 5. Roel Hoeymakers- 17 pnt. Winke Houwen - 18 pnt. Buiten mededdinging: 1Nel Kuypers - 5 pnt. 1Frank Weys - 8 pnt. 2. Miep Collin - 8 pnt. 2. Ger Collin - 10 pnt. Langlaufen: Voor het langlaufen op zondag 1 februari a.s. kan men zich vanaf heden onder opgave van schoenmaat, lengte en okselhoogte opgeven bij Miep Collin, Martien Duykers, Ine Theeuwen en Frank Weys. Iedereen vanaf 12 jaar kan mee. De kosten bedragen 35,per persoon incl. verzekering, te voldoen bij opgave We hebben 1 bus gereserveerd. Gelet op de grote deelname vorig jaar, raden we aan om je zo spoedig mogelijk aan te melden, wantvol is vol. Hypnotiseur: Op woensdag 7 jan. a.s. zal ae hypnotiseur een lezing houden over hypnose en hynotherapie, wat j ermee kunt doen en bereiken. Dhr. van Will wil ook een kleien behandeling doen. Op deze avond komt de kringvoorzitster van Venray de leden ook een uitleg geven over het financieren van "Roermond". Aanvang 19.45 uur in verband met deze uitleg. Uitwisseling: Heeft iemand een boekje gevonden dat roet de uitwisseling is kwijt geraakt met het toneelstukje "Boerinnenbond op de foto". Wil degene, die dit boekje heeft kontakt opnemen met Cis Stiphout, te. 1373. Het bestuur wenst alle leden en de inwoners van Castenray een gelukkig Nieuwjaar- en een gezond 1987. nnn in jm.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 4